آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88417
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ آبان, ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  رئیس حوزه هنری:

  حساسیت روشنفکران و افراد موثر جامعه نسبت به دشمنان کمرنگ شده است

  رئیس حوزه هنری با ابراز تاسف از اینکه در سال‌های اخیر حساسیت روشنفکران و افراد موثر جامعه نسبت به دشمنان کمرنگ شده است، گفت: پیام جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب اسلامی در منطقه شیرین، خواستنی و مطلوب است.

  آوای شمال/ محسن مومنی‌شریف بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه قرآنی صحیفه سبز مازندران در مصلی جمعه اظهار کرد: اگر قرآن در صحنه زندگی و محل رجوع و متعلقات انسان باشد زندگی و جامعه ما جامعه دیگری خواهد بود.

  وی با اشاره به اینکه هدف نهایی انقلاب اسلامی رافت و عمل است، افزود: اگر مفاهیم قرآن در دل و اندیشه ما جایگاهی داشته باشد جهانی مبتنی بر اسلام و قرآن خواهیم داشت.

  رئیس حوزه هنری بیان کرد: اگر امروز بسیاری از چهره‌ها در کشور ماندگار شدند به این دلیل است که به دامان قرآن کریم چنگ زده  و سر سفره معارف و اهل بیت نشستند.

  این مسؤول با اشاره به اینکه در آستانه  چهلمین پیروزی سالگرد انقلاب اسلامی دشمن با تمام توان برای ایجاد شبهه در تاریخ انقلاب و معارف اسلامی وارد میدان خواهد شد، گفت: برای مایوس کردن دشمنان نظام و انقلاب باید با تمام توان از دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

  شریف با اشاره به اینکه برگزاری چنین نمایشگاه‌های قرآنی سبب یاس و ناامیدی دشمنان خواهد شد، بر برگزاری هر چه باشکوه نمایشگاه‌های قرآنی از نظر کمی و کیفی در سطح کشور تاکید کرد.

  وی با بیان اینکه دشمنان به یقین رسیدند جمهوری اسلامی به هیچ عنوان اهل سازش با استکبار جهانی نیست،گفت: دشمنان در طول ۴۰ سال  بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، توطئه‌های زیادی را بر علیه جمهوری اسلامی در دستور کار خویش قرار دادند که هر بار با شکست مواجه شدند.

  رئیس حوزه هنری با ابراز تاسف از اینکه در سال‌های اخیر حساسیت روشنفکران و افراد موثر جامعه نسبت به دشمنان کمرنگ شده است، تصریح کرد: پیام جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب اسلامی در منطقه شیرین، خواستنی و مطلوب است و بر این اساس دشمن درصدد است این شرایط را از ما بگیرد.

  این مسؤول در پایان بهره‌گیری از آموزه‌های قرآنی را یکی از راه‌های مهم برای مقابله با دشمنان برشمرد و خواستار توجه خانواده‌ها به این مقوله مهم شد.

  برچسب ها :

  نظرات