آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88399
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  توسعه ورزش محمودآباد در دستور کار مسؤولان باشد/ لزوم توجه جدی به ورزش همگانی

  امام جمعه محمودآباد در جمع اهالی ورزش محمودآباد گفت: امروز ورزش جنبه سیاسی پیدا کرده پس لازم است امکانات بهتر ورزشی را برای جوانان فراهم کنیم تا شاهد توسعه و شکوفایی بیشتر ورزش باشیم.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام موسوی در جمع اهالی ورزش شهرستان در هفته تربیت‌بدنی و ورزش به نقش فرهنگ و ورزش در الگوگیری جوانان اشاره و اظهار داشت: جوانان ما باید روح فرهنگ پهلوانی و روح اقتدار را از سیدالشهدا یاد بگیرند و در خود عجین کنند.

  وی با بیان اینکه مسؤولان حوزه ورزش باید به طور سازماندهی شده موجب ترغیب و انگیزه به ورزش در جامعه شوند ادامه داد: امر به ورزش در حقیقت امر به معروف است اما ترغیب و تشویق آن نسبت به قبل کم شده و مردم کمتر به ورزش روی می‌آورند و بدون انجام فعالیت‌های سازماندهی و برنامه‌ریزی شده زنگ خطری برای مسؤولان امر باشد.

  امام جمعه محمودآباد با بیان این موضوع که آیا به ورزش شهرستان توجه می‌شود و در بخش جذب اعتبارات مسؤولان به این شهرستان نگاه دارند، افزود: مسؤولان ورزش باید به صورت مستمر و با پیگیری‌های مداوم به فکر جذب اعتبارات و امکانات و تجهیزات باشند تا شاهد توسعه ورزش و به دنبال آن شور و نشاط عمومی در جامعه باشیم.

  موسوی تصریک کرد: مانعی برای توسعه ورزش بانوان نمی‌بینیم و خوب است که بانوان ما هم خودی نشان می‌دهند و در جریان افتخار آفرینی توسط بانوان ورزشکار هستم، پس باید توجه ویژه‌ای به این حرفه غیرقابل جایگزین از نظر سلامتی برای بانوان استان صورت بگیرد.

  وی با بیان اینکه ورزش همگانی سبب نشاط اجتماعی جامعه می‌شود، خاطر نشان کرد: ورزش همگانی مهم‌ترین رکن در پیشرفت ورزش‌های قهرمانی است که نیاز به هزینه و امکانات زیادی ندارد.

  امام جمعه محمودآباد در پایان گفت: با توجه به اینکه شهرستان محمودآباد دارای پتانسیل‌های بسیار خوبی در حوزه منابع انسانی است انتظار می‌رود در امر ورزش تلاش بیشتری صورت گیرد.

  برچسب ها :

  نظرات