آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ , Wednesday 29 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88203
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > سیاسی
 •   

  آمریکا شیطان بزرگی است که نمی‌شود با او مذاکره کرد

  وزیر اسبق دفاع با بیان اینکه دشمن همواره برای ما دشمن است و دوست نمی‌شود، گفت: شیطان دشمن اصلی ماست و آمریکا شیطان بزرگی است که نمی‌شود با او مذاکره کرد.

  آوای شمال/ سردار احمد وحیدی در بیستمین یادواره ۲۴ تن از شهدای محله زیروان بهشهر و شهدای مدافع حرم، اظهار کرد: شهدای ما حرف‌هایی می‌زنند که از یک انسان عالم و وارسته بسیار بالاتر است و ما در مراسم شهدا گرد هم آمدیم تا در مسیر شهدا گام برداریم و این حضور نعمت بزرگی است.

  وی افزود: شهدای مدافع حرم عمیق فکر کردند که رفتند تا اهل بیت(ع) و ارزش‌ها استوار باقی بمانند.

  وزیر اسبق دفاع با اشاره به اتفاقات اخیر جهان، گفت: برخی در این مملکت می‌گفتند که مشکل آمریکا نیست و مشکل ما هستیم که مرگ بر آمریکا می‌گوییم. با آمریکا توافق می‌کنیم و با مذاکره مشکل حل می‌شود.

  این مسئول تصریح کرد: در این مدت حجت دیگری بر ملت آشکار شد و برخی که می‌گفتند تا انرژی هسته‌ای هست مشکلات ما برطرف نمی‌شود اما مقام معظم رهبری فرمودند بروید و مذاکره کنید اما می‌دانم به نتیجه نمی‌رسید، اکنون ببینند در مذاکره و برجام در کجاییم.

  وحیدی خاطرنشان کرد: دوستان در وزارت خارجه تلاش کردند و برجام را نوشتند و تصویب شد و حالا دشمن ماهیت خود را نشان داده است و رئیس‌جمهور نژادپرست آمریکا با همه بدی‌ها حرف زد.

  وی با بیان اینکه تاکنون هیچ کسی به این بدی که این فرد نادان یعنی رئیس‌جمهور آمریکا گفت نبود، بیان کرد: دشمن همواره برای ما دشمن است و دوست نمی‌شود، شیطان دشمن اصلی ماست و آمریکا شیطان بزرگی است که نمی‌شود با او مذاکره کرد.

  رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی ادامه داد: اگر کسی که عالم را به تباهی می‌کشاند و مسلمانان را می‌کشد و سردمدار کفر است شیطان نباشد پس چه کسی شیطان است و وضعیت فلسطین و کشورهای اسلامی برگرفته از این شیطنت‌های شیطان بزرگ آمریکا است. شیطان دشمن است و باید از او دوری کنیم.

  این مسئول اضافه کرد: تولی و تبری در این مدت با اظهارات سخیف این شرور، نادان و خالی از خصلت انسانی رییس‌جمهور آمریکا مشخص شد و باید بدانیم کفر به طاغوت، ایمان به خدا را در پی دارد.

  وحیدی افزود: در ادامه راه باید با ولایتمداری، توکل به خدا کنیم و بر اساس توانمندی خود حرکت کنیم و با شیطان از دل و جان دشمنی کنیم.

  وی با اعلام اینکه دشمن‌شناسی ما درست بود و مسیر ما درست است، یادآور شد: شهدای ما در اوج تبری و تولی به سر بردند و دوستان خدا را دوست و دشمنان را دشمن دانستند.

  وزیر اسبق دفاع تاکید کرد: ما آماده هستیم و خود را آماده کردیم تا فکرمان نلرزد و افکار غلط و مسموم غربی ما را نگیرد و این درس شهدای ما است که شهدا با شناخت دوست و دشمن عزتمندانه رفتند و ما در ادامه راه باید استوار پشت سر رهبری حرکت کنیم و بدانیم شهدا هادیان ما در این راه هستند.

  این مسئول خاطرنشان کرد: رمز پیروزی ما تبری از دشمن و تولی با دوستان خدا است و این دستور الهی و دینی است.

  وحیدی در پایان گفت: جانبازان و خانواده‌های شهدا فرصت حرکت ما در مسیر انقلاب هستند و باید با تاسی از شهدا و امام و رهبری در راستای ارزش‌های انقلاب حرکت کرد.

  برچسب ها :

  نظرات