آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ , Monday 16 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88162
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  هیچ‌گونه مذاکره مجددی با آمریکا نخواهیم داشت

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره مذاکرات مجدد پیرامون برجام گفت: هیچ‌گونه مذاکره مجددی با آمریکا نخواهیم داشت.

  آوای شمال/ “محسن رضایی” دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه یادواره شهدای اطلاعات قرارگاه صاحب الزمان (عج) نیروی زمینی سپاه ؛ در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ پیرامون دخالت نظامی رژیم صهیونیستی در سوریه گفت: این گونه دخالت‌ها یک برنامه جاهلانه‌ای است که آمریکایی‌ها در رابطه با حمله به متحدین جمهوری اسلامی در منطقه طراحی کردند.

  رضایی ادامه داد: دخالت‌های رژیم صهیونیستی دنباله روی اقداماتی است که دستگاه دیپلماسی و نظامی‌ آمریکا انجام دادند که به نتیجه نرسیدند.

  وی درباره تناقض‌گویی‌های ترامپ درباره خلیج فارس، افزود: اولین بار است که یک رئیس جمهور آمریکا به جای واژه خلیج فارس خلیج ع.ر.ب.ی به کار می‌برد و این بیانگر این است که دولت آمریکا از ملت و رهبری ایران ناامید و مأیوس شده‌اند.

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حمایت های آمریکا از برخی کشورهای منطقه ؛ اضافه کرد:‌ استکبار فکر می‌کند اگر در جبهه عربستان قرار بگیرد می‌تواند با کمک این کشور و امارات متحده و چند کشور دیگر یک سدی در مقابل ایران در منطقه به وجود بیاورند.

  رضایی درباره مطرح کردن مذاکرات مجدد از سوی استکبار در ابعاد موشکی و نظامی تأکید کرد: به هیچ وجه مذاکره مجددی نخواهیم داشت و حتی اگر در رابطه با هسته‌ای نیز زمانی برجام پاره شود و ما هم آن را کنار بگذاریم و بخواهند با ما مذاکره‌ای بعد از بین رفتن برجام داشته باشد دیگر آمریکایی‌ها را در مذاکرات به هیچ وجه راه نمی‌دهیم.

  وی درباره نقش سپاه پاسداران در آزادسازی المیادین عنوان کرد:‌ سپاه پاسداران جزء مشورت دادن و حمایت‌های مردمی و آموزشی دخالت مستقیمی در المیادین ندارد ما به عنوان مشاور و حمایت کننده وظیفه خود می‌دانیم که به مسلمین کمک کنیم.

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان خاطرنشان کرد: اقداماتی که ترامپ انجام داده تمام ایرانی‌ها را متحد کرده است و حتی آنهایی که مخالف نظام ایران در خارج بودند به شدت از بکار بردن نام خلیج ع.ر.ب.ی ناراحت و عصبانی هستند.

  برچسب ها :

  نظرات