آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ , Friday 19 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8807
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  واکنش درخشان به شایعه بازگشت قطبی

  آوای شمال/ حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره پیروزی تیم پرسپولیس برابر پدیده مشهد صحبت کرد. او با قدردانی از پیشکسوتان باشگاه، اظهار کرد: آنها در زمانی که تیم در بحران بود از ما حمایت کردند. در ادامه متن گفت‌وگوی درخشان را می‌خوانید: * از بازی روز گذشته شروع […]

  آوای شمال/ حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره پیروزی تیم پرسپولیس برابر پدیده مشهد صحبت کرد. او با قدردانی از پیشکسوتان باشگاه، اظهار کرد: آنها در زمانی که تیم در بحران بود از ما حمایت کردند.

  در ادامه متن گفت‌وگوی درخشان را می‌خوانید:

  * از بازی روز گذشته شروع کنیم. با وجود چهار شکست متوالی، روز گذشته بازی به مراتب بهتری را به نمایش گذاشتید و در نهایت پیروز شدید.

  خدا را شکر می‌کنم که جواب زحماتمان را گرفتیم. ما دیروز به مانند هفته‌های قبل بازی زیبا و تماشاگر پسندی را به نمایش گذاشتیم، اما در بازی‌های قبلی متاسفانه نمی‌توانستیم از فرصت‌ها به خوبی استفاده کنیم و در پایان نتیجه‌ای نمی‌گرفتیم، اما روز گذشته مقابل پدیده در نهایت به پیروزی رسیدیم که فکر می‌کنم این پیروزی در روحیه بازیکنان تاثیر مثبتی خواهد داشت. ما به این برد نیاز داشتیم. البته خیلی زودتر از این‌ها باید این پیروزی را کسب می‌کردیم.

  * با کسب این پیروزی می‌توان گفت پرسپولیس از بحران خارج شده است؟

  مطمئنا همین طور است. کسب این پیروزی روی روحیه تیم و بازیکنان ما تاثیرات مثبتی دارد. ما از امروز برای بازی‌های آینده برنامه‌ریزی می‌کنیم تا در آن بازی‌ها هم به پیروزی برسیم. البته فراموش نکنید که در بازی‌های قبلی نیز مستحق کسب پیروزی بودیم، اما به خاطر بدشانسی این اتفاق رخ نمی‌داد.

  * طی چند روز گذشته سه بازیکن تیم‌تان را به دلیل مسائل انضباطی از تیم کنار گذاشتید، چه اتفاقی رخ داد که خیلی زود آنها به تمرینات بازگشتند؟

  سه بازیکن تیم بی انضباطی‌هایی انجام دادند که من مجبور شدم آنها را از تمرینات کنار بگذارم، اما بعد از این که آنها را اخراج کردم بزرگ‌تر‌های تیم نزد من آمدند و خواستند که این جوانان را ببخشم. آنها هم از کارهای گذشته خود ابراز پشیمانی کردند. من هم خواستم با بخششم فرصت دیگری به این جوانان بدهم.

  * مشکلی با پزشک تیم داشتید که از کادرفنی جدا شد؟

  من مشکلی با مهیار مرتضوی نداشتم، اما اتفاقاتی رخ داد که دیگر دوست نداشتم در کادر من حضور داشته باشد بنابراین تصمیم گرفتیم که از تیم جدا شویم.

  * طی چهار باخت متوالی، پرسپولیس روزهای سختی را پشت سر گذاشت. بعضی از پیشکسوتان تیم از شما و همین طور تیم حمایت کردند، اما برخی دیگر شما را به باد انتقاد گرفتند، در این مورد صحبت کنید؟

  باید تشکر ویژه‌ای از علی پروین انجام دهم که در این مدت از تیم و همین طور من حمایت کرد. او حتی قبل از سفر تیم به مشهد به فرودگاه آمد و ما را بدرقه کرد. علی پروین در صحبت‌هایی که انجام داد از من و تیم حمایت کرد. البته پیشکسوتان دیگری هم بودند که ما را در این مدت کمک کردند. من از آنها به ویژه علی پروین تشکر ویژه‌ای می‌کنم.

   * آقای طاهری طی مصاحبه‌ای اعلام کردند که از شما برنامه دو ساله نگرفته‌اند. آیا واقعا شما به باشگاه برنامه دو ساله داده‌اید؟

  من در این مورد صحبتی نمی‌کنم و نظرات آقای طاهری را می‌پذیرم و تا هر زمانی که حضور داشته باشم برای موفقیت تیم تلاش می‌کنم.

  * طی روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر مذاکره پرسپولیسی‌ها با افشین قطبی و برانکو ایوانکوویچ مطرح شده است، نظراتان در این مورد چیست؟

  فکر می‌کنم این صحبت‌ها را کسانی مطرح می‌کنند که می‌خواهند آرامش من و پرسپولیس را بر هم بزنند. من به این مسائل فکر نمی‌کنم و فقط کارم را انجام می‌دهم. کسانی هم که می‌خواهند ببینند آیا این شایعات صحت دارد یا خیر می‌توانند از مدیریت باشگاه در این مورد سوال کنند.

  برچسب ها :

  نظرات