آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ , Wednesday 29 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88056
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  توخالی بودن اظهارات ترامپ بیشتر مشخص شد/ اتحاد یکپارچه مردم نتیجه اظهارات سخیف ترامپ بود

  نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: اظهارات ترامپ علاوه بر اینکه هیچ مطلب جدیدی نداشت موجب ایجاد اتحاد بیشتر بین اقشار مختلف مردم کشور شد و مردم با این اظهارات سخیف خوی و منش آمریکا را بهتر و بیشتر شناختند.

  آوای شمال/ محمدمهدی مفتح در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی فارس در همدان ضمن اشاره به اظهارات سخیف ترامپ علیه دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: با گذشت چند روز از اظهارات رئیس جمهور آمریکا توخالی بودن این اظهارات سخیف را می‌بینیم که ادبیات آن به هیچ وجه در حد یک رئیس‌جمهور نیست.

  وی افزود: مردم انقلابی ایران که اعتقاد راسخ دارند که ترامپ هیچ غلطی نمی‌تواند کند و همچنین مردم دنیا پی بردند چه ادبیات سخیف، بی‌پایه و بسیار نامناسبی بیان شد.

  نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این بیانات علاوه بر اینکه هیچ مطلب جدیدی نداشت موجب ایجاد اتحاد بیشتر بین اقشار مختلف مردم کشور شد، عنوان کرد: مردم با این اظهارات سخیف خوی و منش آمریکا را بهتر و بیشتر شناختند.

  وی ادامه داد: در طول این روزها همه فعالان سیاسی تا مردم عادی بی‌پایه، سخیف و بی‌ارزش بودن صحبت‌های رئیس‌جمهور آمریکا را بیان می‌کنند و با این روند نوعی همدلی در مقابل تهدیدهای احتمالی آمریکا بین مردم دیده می‌شود.

  مفتح با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی با بهره‌گیری از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب دشمن بشیریت را آمریکا می‌داند، بیان داشت: طبق گفته امام راحل معتقدیم آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

  وی گفت: مردم آماده اقدام مقابل آمریکا به ویژه در خصوص سپاه پاسداران که یک نهاد انقلابی و مدافع اسلام و مسلمانان مظلوم دنیاست، هستند.

  نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: می‌بینیم در تمام حوادث و کمک به تروریست‌ها در منطقه غرب آسیا دست آمریکا به وضوح دیده می‌شود و آنچه که توانسته این شیطنت‌ها و اقدامات دشمنانه در مقابل مسلمانان را خنثی کند حضور یکپارچه مردم با پشتوانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

  وی با اشاره به اینکه مردم سپاه را از خودشان دانسته و موجودیت و استقلال کشور را مرهون فداکاری نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران می‌دانند، خاطرنشان کرد: مردم به سپاه قلبا علاقه‌مندند و آن را به عنوان نیروی مدافع اسلام می‌دانند و حمایت همه‌جانبه از آن دارند.

   

  برچسب ها :

  نظرات