آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88037
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  عضو اهل تسنن مجلس خبرگان رهبری:

  اقدامات نابخردانه ترامپ به دلیل ترس از اقتدار سپاه است/ سپاه در قلوب ملت ایران جای دارد/ راه شهید شوشتری ادامه دارد

  نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این نکته که اقدامات نابخردانه دشمنان به خصوص ترامپ به دلیل ترس از سپاه است، گفت: آنان قصد دارند ضعف‌های خودشان را پوشش دهند و رژیم صهیونیستی را راضی نگه دارند.

  آوای شمال/ مولوی نذیر احمد سلامی در گفتگو با طرقبه نیوز؛ اظهار کرد: دشمنان می دانند که ستون فقرات و رگ حیات نظام اسلامی سپاه است، بنابراین برای اینکه به زعم خودشان نظام اسلامی را تضعیف کنند، دست روی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نبض و ستون فقرات نظام گذاشته اند.

  وی افزود: هر چه دشمنان این جنابات را انجام دهند سپاه استوارتر با دشمنان انقلاب و نظام مقابله دارد و هر روز از توان بالاتری برخوردار می شود.

  نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: این اقدامات نابخردانه دشمنان بخصوص ترامپ به دلیل ترس از اقتدار سپاه است و قصد دارند ضعف ها و اقدامات جاهلانه خود را پوشش دهند و رژیم صهیونیستی را راضی نگه دارند.

  سپاه در قلوب ملت ایران جای دارد

  وی با اشاره به مقاصد دشمنان از پیگیری تحریم ها علیه ایران اسلامی و آسیب رساندن به سپاه، افزود: ملت همگی پشتیبان سپاه هستند؛ چراکه سپاه در قلوب ملت ایران جای دارد.

  مولوی سلامی با اشاره به موفقیت‌های مردم ایران علی‌رغم تمامی تحریم‌های آمریکا، تصریح کرد: دشمن بداند هیچ گاه به اهداف واهی و شوم خود نخواهد رسید و هرچه این اقدامات جاهلانه را ادامه و انجام دهد به جای آسیب رسیدن به سپاهی که در قلوب مردم جای دارد، خودش متضرر خواهد شد.

  سردار شوشتری فرشته رحمت برای سیستان و بلوچستان بود

  وی در ادامه افزود: سردار شوشتری که برای وحدت بخشی در میان مردم آمده بودند مورد همراهی مردم و جامعه روحانیت قرار گرفت، بنابراین می توان گفت سردار شوشتری فرشته رحمت برای استان سیستان و بلوچستان بود.

  عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: همین مطلبی که ترامپ دنبال می کند به عنوان حلقه ای از این زنجیره و عامل ترور و به شهادت رساندن سردار شوشتری شد تا آن وحدت و انسجامی که ایشان ایجاد کرده بودند مختل شود.

  وی افزود: سردار شوشتری ظرف مدت کوتاهی برنامه ای که برای امنیت طراحی کرد عملیاتی و موفق شد و این ایجاد وحدت در بین مردم مثال زدنی بود، بنابراین برای دشمن هیچگاه قابل تحمل نبود که این اقدامات ادامه یابد به همین دلیل سعی داشت خدشه و خللی در آن ایجاد کنند.

  راه شهید شوشتری ادامه دارد

  مولوی سلامی گفت: با شهادت ایشان برنامه ها و راه سردار شوشتری ادامه دارد و محبوبیت سردار بیش از پیش در جامعه مضاعف شد.

  وی افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دشمن تضعیف نظام، فاصله انداختن میان مردم و نظام و ایجاد اختلاف مذهبی و متشنج کردن اوضاع را در دستور کار دارد و همواره تلاش کرده بحران سیاسی و جنگ فرقه ای اطراف کشور را به داخل مرزهای ایران اسلامی نیز تسری دهد.

  عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: باتوجه به اینکه ملت ایران به بلوغ سیاسی و به آگاهی رسیده در طی این چند سال پایه های نظام مستحکم تر شده است و دشمن بداند با این اقدامات بزدلانه به اهداف خود نمی رسد؛ چراکه ملت و نظام با یکدیگر پیوند ناگسستنی دارند.

  وی با بیان اینکه سپاه و نیروهای نظامی و انتظامی در دل مردم جای دارند، افزود: مردم هیچ وقت اجازه نمی دهند قدرتی صدمه ای به نظام اسلامی و نهادهای انقلابی برسانند.

  مولوی سلامی ضمن توصیه به مردم ایران برای داشتن آگاهی در برابر توطئه های دشمن، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری نیز فرموده اند که آگاهی و بصیرت شما یکی از عوامل پیروزی و موفقیت ها است. به همین دلیل در این راستا بایستی همواره با وحدت و انسجام، با تبعیت از رهنمودهای ارزشمد مقام معظم رهبری کاروان نظام اسلامی را پیش ببریم.

  برچسب ها :

  نظرات