آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ , Wednesday 29 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88027
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مهر, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  فرمانده قرارگاه غدیر شمال کشور:

  حرف‌های ابلهانه مسئولان آمریکا بی‌تاثیر است/ مسئولان نسبت به زیاده‌خواهی آمریکا تصمیم مناسب اتخاذ کنند

  فرمانده قرارگاه غدیر شمال کشور با اشاره به اینکه حرف‌های ابلهانه مسئولان آمریکا هیچ تاثیری در عزم مردم ایران ندارد، گفت: مسئولان نسبت به زیاده‌خواهی آمریکا تصمیم مناسب اتخاذ کنند.

  آوای شمال/ سردار علی شالیکار فرمانده قرارگاه غدیر شمال کشور در گفت‌وگو با بلاغ، با اشاره به اظهارات ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا، اظهار کرد: تمامی دنیا بر این موضوع اتفاق نظر دارند که ترامپ یک فرد بی‌عقل و بی‌ادب است.

  وی با اشاره به اینکه آمریکا هیچ‌وقت با جمهوری اسلامی ایران همراه نمی‌شود، افزود: حرف‌های ابلهانه مسئولان آمریکا هیچ تاثیری در عزم مردم ایران ندارد.

  فرمانده قرارگاه غدیر شمال کشور تصریح کرد: ملت ایران در برابر تمامی زورگویی‌ها، تهدیدها و تجاوزها ایستادگی کردند که گواه این مدعا جنگ ۸ ساله بوده که با بسیاری از کشورهای دنیا در تقابل قرار گرفتند و موفق شدند با مقاومت کامل سربلند جنگ باشند.

  شالیکار با تاکید بر اینکه حرف‌های پوچ سیاستمداران آمریکایی مصرف داخلی دارد، گفت: تجربه نشان داده که اعتماد کردن دوباره به آمریکا یک خطا محسوب می‌شود و البته موضع رئیس‌جمهور در واکنش به اظهارات ترامپ خیلی خوب بوده است و باید همچنان صریح‌تر با آن‌ها برخورد کرد.

  وی با بیان اینکه مسئولان نباید از مردم عقب‌تر باشند، یادآور شد: مسئولان باید با شهامت و شجاعت اتخاذ موضع کنند و بر اساس آموزه‌های دینی نسبت به مستکبران با شدت برخورد کرد.

  فرمانده قرارگاه غدیر شمال کشور اضافه کرد: توان نظامی و قدرت مالی کشورهای استکباری در برابر قدرت ایمان به خدا هیچ ارزشی ندارد بلکه مسئولان باید تفکر اعتقادی و روحیه مقاومت را که به عنوان ارزش اصلی است را در خود تقویت کنند.

  شالیکار در پایان در مورد وضعیت برجام گفت: آمریکایی‌ها در پی نقض برجام نیستند بلکه آن‌ها با اتلاف وقت در حال تلاش هستند تا تحریم‌ها را ادامه دهند که باید نسبت به این زیاده‌خواهی‌ها تصمیم درستی اتخاذ شود و اگر اروپایی‌ها هم همراه با آمریکا شدند باید برخوردی متناسب با آن‌ها انجام شود.  

  برچسب ها :

  نظرات