آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88005
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مهر, ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  شهروندان پایتخت ایران در گفت‌‌وگو با CNN

  ایران چون کوه استوار ایستاده است/ به ترامپ اهمیت نمی‌دهیم

  شهروندان تهرانی در گفت‌‌وگو با شبکه خبری آمریکایی به اتحاد بیشتر بین خود بعد از سخنان ترامپ اشاره کردند.

  آوای شمال/ به دنبال لفاظی‌های «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا علیه برجام و اهانت به تاریخ این مرزو بوم خبرنگار شبکه خبری «سی. ان. ان» آمریکا به گفت‌‌وگو با شهروندان تهرانی پرداخت.

  «مونا راجی» دانشجوی ۲۱ ساله در میدان تجریش به خبرنگار سی. ان. ان گفت: «ما کشور کوچکی نیستیم و باید کنار هم بیاستیم.»

  «هدایت الله ربیعی» دیگر شهروند تهرانی نیز در این مصاحبه گفت: «به عنوان یک ایرانی من به ترامپ بیش از یک مگس اهمیت نمی‌دهم. من ۸۱ سال سن دارم و می‌دانم که آمریکا همواره تلاش کرده به ما ظلم کند. ما چهل است که در حال تهدید هستیم. این کشور همچون کوه ایستاده است.»

  «حسین شاکری» سی و هفت ساله دندانپزشک در زمینه سخنان ترامپ گفت: «من ترامپ را برای این دوست دارم که با سخنانش مردم جهان و ایران را با هم متحد کرد.»

  «شهره جعفری» شهروند ۵۰ ساله تهرانی نیز درباره استفاده ترامپ از لفظ مجعول خلیج ع ر ب ی گفت: «این مسئله نشان می‌دهد که ترامپ آدم تحصیل کرده‌ای نیست و هیچ‌چیزی درباره تعامل با دنیا نمی‌داند. فکر کنم او عامل کشورهای عربی است.»

  «محمد صادق سعیدی» وکیل تهرانی نیز در این زمینه گفت: «یکی از نقاط اتحاد ما همین مسئله خلیج فارس است و ترامپ با استفاده از این لفظ جعلی ما را متحدتر کرده است.»

  «پریسا محمدی» آموزگار تهرانی نیز گفت: « شاید برخی حرف‌های ترامپ درست باشد اما وقتی از واژه خلیج ع ر ب ی استفاده کرد من عصبی شدم زیرا او به تاریخ و کشور ما اهانت کرد.»

  «حسین شریعتمداری» مدیر مسئول روزنامه کیهان نیز در گفت‌‌وگویی کوتاه گفت: «سخنان ترامپ موجب شد که بفهمیم اگر متحد نشویم دشمن از شکاف بین ما بهره‌برداری می‌کند.اینک اتحاد بین ما ایجاد شده است.»

   

  برچسب ها :

  نظرات