آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87962
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ مهر, ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  فرماندار آمل خبر داد

  بیدارباش و آمادگی نیروهای ستاد بحران آمل در برابر طوفان امشب

  فرماندار آمل در جلسه فوق‌العاده ستاد مدیریت بحران این شهرستان از کلیه نیروهای امدادرسان و اعضای ستاد مدیریت بحران خواست تا برای مقابله با طوفان پیش رو و بارش شدید باران که از ساعات اولیه بامداد سه‌شنبه این شهرستان را در بر خواهد گرفت، کاملاً آماده باشند.

  آوای شمال/ ستاد مدیریت بحران شهرستان آمل براساس اطلاعیه و اخطاریه اداره کل هواشناسی استان مازندران مبنی بر ورود سامانه بارشی همراه با طوفان شدید که از ساعات اولیه بامداد سه‌شنبه وارد آمل می‌شود تشکیل جلسه داد.

  در این جلسه سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل از کلیه اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان خواست تا آمادگی لازم را در ساعت اولیه وقوع طوفان و بارش شدید باران داشته باشند و کلیه نیروهای این ادارات از امشب بصورت آماده باش کامل در محل خدمت حضور داشته باشند.

  فرماندار آمل ضمن دریافت گزارش اقدامات پیش‌گیرانه بحران از اعضای این ستاد، خواستار اقدامات به موقع و کارآمد این ادارات در ساعات پس از وقوع طوفان شد.

  در ادامه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اعلام کرد: این اداره با استقرار چهار تیم آمادگی اسکان ۶۰۰ نفر از مسافران و در راه ماندگان محور هراز را دارد و همچنین با تهیه ملزومات لازم آماده کمک به خسارت دیدگان احتمالی خواهد بود.

  مدیر بحران شهرداری آمل اعلام کرد نیروهای این شهرداری از ساعات اولیه شب در‌ آمادگی کامل خواهند بود و آماده کمک‌رسانی به مناطق آسیب دیده شهری هستند.

  مدیریت شرکت توزیع نیروی برق آمل نیز با بیان اینکه با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی در روزهای گذشته این اداره نسبت به قطع شاخه‌های درختان در مسیر انتقال برق اقدام کرد، آمادگی خود را نسبت به تعمیرات بموقع شبکه آسیب دیده انتقال برق اعلام کرد.

  گفتنی است بر اساس گزارش سازمان هواشناسی این جبهه هوای طوفانی از ساعت ۲۲:۰۰ شب دوشنبه از سمت غرب وارد استان شده و با سرعت ۶۰ الی ۹۰ کیلومتر در ساعت از ساعت ۰۱:۰۰ الی ۰۳:۰۰ بامداد سه شنبه از شهرستان آمل عبور می‌کند.

  رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان آمل از شهروندان درخواست کرد برای مقابله با این بحران آمادگی کامل را داشته باشند.

  برچسب ها :

  نظرات