آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ , Tuesday 21 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87952
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد:

  بیش از ۶۰برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته تربیت‌بدنی و ورزش اجرا می‌شود

  رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد از برگزاری بیش از 60 برنامه فرهنگی و ورزشی همزمان با ایام هفته تربیت بدنی و ورزش در این شهرستان خبر داد.

  آوای شمال/ مسعود یوسفی در چهارمین جلسه شورای ورزش همگانی ورزش شهرستان محمودآباد، اظهار داشت: امسال با همکاری هیات‌های ورزشی و سازمان‌های مردم نهاد فعالیت‌های خوبی در ایام هفته تربیت‌بدنی در شهرستان برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه روز ۲۶ مهرماه تا دوم آبان در سراسر کشور تحت عنوان هفته تربیت‌بدنی و ورزش نامگذاری شده است، افزود: در برنامه‌های هفته تربیت بدنی امسال در شهرستان چهار دفتر هیأت‌های ورزشی همگانی، نجات غریق، انجمن‌های ورزشی و کبدی با حضور مسؤولین استانی و شهرستانی در محمودآباد افتتاح می‌شود.

  یوسفی از نواختن زنگ ورزش همزمان با آغاز هفته ترییت‌بدنی و ورزش در یکی از مدارس شهرستان خبر داد و تصریح کرد: دیدار با ائمه جمعه شهرستان، دیدار و تجلیل از خانواده‌های شهدای ورزشکار، جانبازان، پیشکسوتان، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا، نشست خبری با خبرنگاران، حضور در نماز جمعه و سخنرانی پیش از خطبه‌ها و برگزاری کلاس‌ها و کارگاه آموزشی و فرهنگی ویژه ورزشکاران از دیگر برنامه‌های مهم این هفته می‌باشد.

  رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد خاطر نشان کرد: در این هفته یکی از برنامه‌های شاخص ما نشست صمیمی به همراه تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش شهرستان است که همیشه در همه حال یار و یاور ورزش بوده و هستند و طی مراسمی از آنان تجلیل خواهد شد.

  وی یادآور شد: مسابقات کشتی لوچو، کاراته، تکواندو قهرمانی استان، والیبال، هندبال، بسکتبال، فوتسال کارکنان ادارات ، کونگ‌فو، ووشو، رزمی، داژبال، هفت‌سنگ، والیبال و دارت بانوان از جمله برنامه‌های ورزشی است که در دو سطح بانوان و آقایان، و به فراخور روزهای هفته تربیت‌بدنی و ورزش اجرا می‌شود.

  یوسفی در پایان گفت: هفته تربیت بدنی و ورزش فرصت مناسبی است تا فرهنگ ورزش را در بین آحاد مردم جامعه گسترش دهیم.

  برچسب ها :

  نظرات