آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ , Tuesday 21 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87919
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ مهر, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران خبر داد

  وصول ۲۳۲ میلیارد تومانی مطالبات بانک‌های دولتی و خصوصی مازندران در ۶ ماه نخست سال‌جاری

  مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران گفت: در شش ماهه نخست سال‌جاری بیش از ۲۳۲ میلیارد تومان از مطالبات بانک‌های دولتی و خصوصی استان و با رشد ۹۷ درصدی، توسط اداره اجرای اسناد رسمی واحدهای ثبتی استان وصول شد.

  آوای شمال/ محمدحسن بهادر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال‌جاری بیش از ۲۳۲ میلیارد تومان از مطالبات بانک‌های دولتی و خصوصی استان و با رشد ۹۷ درصدی، توسط اداره اجرای اسناد رسمی واحدهای ثبتی استان وصول شد.

  وی افزود: در ۶ ماهه نخست امسال میزان ۲۳۲ میلیارد و ۵۱۲ میلیون و ۴۷۳ هزار تومان از مطالبات بانک‌ها و مؤسسات اعتباری استان وصول شد که از این میزان بیش از ۱۱۰ میلیارد تومان آن مربوط به بانک‌ها و مؤسسات دولتی و ۱۲۱ میلیارد و ۶۴۶ میلیون تومان ان مربوط به بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی بوده است.

  مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران ادامه داد: در این مدت، یک هزار و ۲۲۰ پرونده اجرایی مختومه و ۳ هزار و ۴۱۶ پرونده اجرایی شامل ۶۴۶ مورد چکه‌ای بلامحل، ۱۵۲ پرونده مهریه و اسناد تعهدی، ۶۷۰ مورد اسناد رهنی و شرطی بانک‌ها، یک هزار و ۶۸۳ قرارداد داخلی بانک‌ها و ۲۶۵ مورد سایر پرونده‌های لازم‌الاجرا تشکیل‌شده است که تمامی آن‌ها به‌صورت مکانیزه و الکترونیکی انجام شده است.

  بهادر با اشاره به این موضوع که استان مازندران پس از استان تهران در وصول مطالبات رتبه دوم کشور را داراست، خاطرنشان کرد: اداره کل ثبت اسناد و املاک استان با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، نقش بسزایی در وصول مطالبات معوق بانک‌ها داشته و تاکنون علیرغم تمامی کمبودها توانسته عملکرد خوبی در این زمینه ارائه کند و مستقل شدن ادارات اجرای اسناد رسمی نقش بسیار مهمی در این زمینه داشته است.

  مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران در پایان گفت: اداره ثبت اسناد و املاک بابل با وصول بیش از ۶۶ میلیارد تومان ارز مطالبات بانک‌ها، بهترین عملکرد را داشته است.

  برچسب ها :

  نظرات