آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87907
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ مهر, ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۰
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس:

  فرمانده تروریست‌ها خود ترامپ است/ مقابل هر عربده‌کشی می‌ایستیم

  عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه در مقابل هر عربده‌کشی می‌ایستیم، گفت: فرمانده تروریست‌ها خود ترامپ است و به اعتراف خودشان پرورش دهنده تروریست‌ها، آمریکا است.

  آوای شمال/ ولی‌الله نانواکناری طی گفت‌وگویی با اشاره سخنرانی رئیس جمهور آمریکا و مواضع خصمانه وی در مقابل ایران، اظهار کرد: در مقابل هر عربده‌کشی می‌ایستیم و جلوی آن را می‌گیریم و اجازه نمی‌دهیم کسی نسبت به منافع ما و اقتدار ما لطمه ای وارد کند.

  وی افزود: فرمانده تروریست‌ها خود ترامپ است و به اعتراف خودشان پرورش دهنده تروریست‌ها، آمریکا است.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ترامپ از نظام جمهوری اسلامی ایران، سپاه و مقام معظم رهبری سیلی محکمی خورده و به این دلیل احساس گیجی می‌کند و تعادل در حرف‌های خود را ندارد.

  نانواکناری خاطرنشان کرد: صحبت‌های ترامپ ما را غافلگیر نکرده و این کارها یک اقدام تکراری است و روسای جمهور قبلی آمریکا این صحبت‌ها را با ادبیات دیگری انجام می‌دادند.

  وی تاکید کرد: همه می‌دانند که موسس گروه تروریستی داعش خود آمریکا است و این سپاه است که سنگر به سنگر دفاع می‌کند و در مقابل گروه تروریستی می ایستد.

  نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس بیان کرد: ترامپ با این حر‌ف‌ها کشور خود را منزوی‌تر کرده است و همه دنیا فهمیدند که آمریکا قابل اعتماد نیست.

  نانواکناری در پایان تاکید کرد: جمهوری اسلامی دشمن واحدی دارد که باید بر اساس آن بدخواهی تصمیمات خود را اجرایی کنیم تا در مقابل دشمن قدار بایستیم که این امر به جز اتحاد و وحدت در سطوح مختلف امکان‌پذیر نیست.

  برچسب ها :

  نظرات