آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87875
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  رئیس مجمع نمایندگان مازندران:

  ایران با وحدت مانع تحقق اهداف آمریکا می‌شود/ مقابل آمریکای جنایت‌کار با انسجام ملی و انقلابی می‌ایستیم

  رئیس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینکه خلیج همیشه فارس با اظهارات بی‌شرمانه ترامپ از اعتبار ایرانی و تاریخی‌اش جدا نمی‌شود، گفت: مقابل آمریکای جنایت‌کار با انسجام ملی و انقلابی می‌ایستیم.

  آوای شمال/ حسین نیازآذری در پی بدعهدی دولت آمریکا و اظهارات نسنجیده ترامپ پیرامون برجام و توهین به ملت ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: با انسجام ملی و انقلابی حول محوریت رهبری معظم انقلاب اسلامی در مقابل آمریکای جنایت‌کار می‌ایستیم.

  وی با تاکید بر ایثارگری‌های ملت مقاوم ایران اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته، افزود: آمریکا دشمن شماره یک ملت ایران است و نشان داد با وجود ادعای کاذب حقوق بشری به تعهدات بین‌المللی پای‌بند نیست و با خوی استکبارگری خود همواره به‌دنبال پایمال کردن حقوق ملت‌ها است.

  رئیس مجمع نمایندگان مازندران با قدردانی از مواضع اصولی و انقلابی روحانی رئیس‌جمهوری کشورمان در قبال سخنان سخیف ترامپ، گفت: قوای سه‌گانه، نیروهای مسلح و آحاد مختلف مردم با انسجام و وحدت انقلابی مانع از تحقق اهداف سلطه‌طلبانه آمریکا خواهند شد.

  این مسؤول با اشاره به نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی حضور سپاه برای تأمین امنیت جمهوری اسلامی را سیاست استراتژیک نظام و دکترین امنیت ملی جمهوری اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: مردم و مجلس شورای اسلامی حامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند.

  نیازآذری تحریم‌های ظالمانه آمریکا را نشانه عداوت و منش ضد بشری دولت این کشور اعلام کرد و افزود: ما با مذاکرات برجام نشان داده‌ایم که در چارچوب معاهدات بین‌المللی به‌دنبال برخورداری از حق قانونی خود در استفاده صلح آمیز هسته‌ای هستیم و در مقابل دشمنان قسم خورده کوتاه نمی‌آئیم.

  وی با اعلام اینکه برجام یک قرارداد دو طرفه بین ایران و آمریکا نیست که قابل مذاکره یا نقض باشد، بیان کرد: برجام یک موافق‌نامه بین‌المللی مصوب شورای امنیت سازمان ملل است و خروج از برجام اعتبار نداشته آمریکا را در جهان از بین می‌برد و حقانیت مردم ما را ثابت خواهد کرد.

  نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حفظ تمامیت ارضی کشور، خاطرنشان کرد: ما دارای فرهنگ، تمدن و تاریخ کهن هستیم و خلیج همیشه فارس با اظهارات بی‌شرمانه ترامپ از اعتبار ایرانی و تاریخی‌اش جدا نمی‌شود.

  نیازآذری در پایان اجرای بی و کم کاست سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را رمز پایداری نظام در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا دانست و گفت: اگر تفکر جهادی و «ما می‌توانیم» را برای تقویت اقتصاد کشور عملیاتی کنیم تحریم‌ها بی‌اثر می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات