آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ , Saturday 25 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87841
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ان‌شاءالله دربی را می‌بریم

  نوری: یک تیم «داغان» را تحویل شفر دادند؛ صبر کنید روزهای طلایی در راه است/ برخی جناح‌ها هدایت‌شده کار می‌کنند

  سخنگوی کمیته فنی باشگاه استقلال از نخستین بازی این تیم با سرمربیگری وینفرد شفر ابراز رضایت کرد و گفت روزهای طلایی این تیم به‌زودی از راه خواهد رسید.

  آوای شمال/ محمد نوری، سخنگوی کمیته فنی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره تساوی بدون گل استقلال، عملکرد این تیم و وینفرد شفر صحبت‌ کرد.

  تسنیم: استقلال در نخستین تجربه شفر متوقف شد و باز هم نتوانست به پیروزی برسد.
  در ورزشگاه بودم. فولاد حرفی برای گفتن نداشت. من چون در ورزشگاه بودم، دیدم و به همین خاطر می‌گویم. فولاد آمده بود که فقط گل نخورد و مساوی بگیرد.

  تسنیم: عملکرد استقلال چطور بود؟
  استقلال از نظر مالکیت توپ خوب بود.  استقلال تغییرات زیادی داشت و شفر تازه به اینجا آمده است. شرایط استقلال طوری است که روزهای آینده فوتبال بهتری ارائه خواهد داد. در دیدار مقابل فولاد هم مالکیت متعلق به استقلال بود. بچه‌ها خوب می‌دویدند و تلاش می‌کردند،‌ اما نشد که گل بزنیم. فکر می‌کنم بچه‌ها هنوز خودشان را باور ندارند. این بچه‌ها اگر خودشان را باور کنند، شرایط خیلی بهتر می‌شود.

  تسنیم: عملکرد شفر در اولین بازی‌اش چطور بود؟ توانسته خودش را با بازیکنان وفق بدهد؟
  به‌نظر من خوب بود، چون این بنده خدا تیمی را تحویل گرفته که از لحاظ جسمانی، تاکتیکی و روحی مشکل داشت. شفر مدت کمی است که به اینجا آمده و از بازیکنان هم شناخت ندارد. تا بخواهد شناخت پیدا کند، کمی طول می‌کشد. شفر به اینجا آمده که استقلال را درست کند. مطمئن باشید به‌مرور زمان استقلال منسجم‌تر می‌شود.

  تسنیم: به‌نظرتان شفر می‌تواند استقلال را به آن چیزی که می‌گویید، برساند؟
  صد درصد. واقعاً یک تیم «داغان» را تحویل شفر داده‌اند. این تیم مشکل داشت؛ روحی، بدنی و تاکتیکی؛ این سه مورد، مشکل استقلال بود و حالا هم زمان می‌برد که درست شود. مقابل فولاد هم البته نتیجه خوبی گرفتیم؛ نباختیم که، شفر ۱۰ روز نیست تیم را تحویل گرفته است.

  تسنیم: شاید هواداران هم زیاد هم صبر نکنند. در همین دیدار فولاد هواداران علیه مدیریت باشگاه استقلال شعار دادند.
  بله، متأسفانه برخی جناح‌ها در استقلال هستند که هدایت‌شده کار می‌کنند. هواداران باید زمان بدهند و صبور باشند. دیدار مقابل فولاد اولین بازی شفر بود. اولین بازی را که نباختیم، خیلی هم خوب بازی کردیم. فولاد یک فرصت ایجاد کرد؟ نه. حسینی به زحمت افتاد؟ نه. استقلال صاحب توپ و بازی بود. شفر برای تیم زحمت می‌کشد. او می‌خواهد استقلال را از نظر تاکتیکی درست کند. از هواداران خواهش می‌کنم از استقلال حمایت کنند. هنوز که چیزی نشده. ما ۴ آبان دربی را در پیش داریم که ان‌شاءالله آن را می‌بریم.

  تسنیم: وضعیت مجتبی جباری به کجا رسید؟
  از وضعیت جباری اطلاعی ندارم. به هر حال اگر او هم نباشد، بقیه هستند. ما تیم مهره‌داری داریم. مثل روز برایم روشن است که وضعیت استقلال بهتر می‌شود.

  تسنیم: از دستیاران شفر چه خبر؟
  شفر به‌زودی گزینه‌ها را معرفی می‌کند و این کار هم انجام می‌شود. دستیاران می‌آیند و کارشان را شروع می‌کنند و روزهای طلایی استقلال آغاز می‌شود.

  تسنیم‌: او فعلاً فردی را معرفی نکرده است؟
  فعلاً نه، اما به‌زودی این کار را می‌کند. فعلاً چیزی نشده. منتظریم شفر دستیارانش را معرفی کند تا پس از بررسی کمیته فنی، آنها را معرفی کنیم.

  تسنیم: … و صحبت پایانی؟

  بار دیگر فقط از هواداران می‌خواهم که صبور باشند. نتیجه تساوی مقابل فولاد هم برای بازی اول نتیجه خوبی بود. واقعاً استقلال مریض بود که از هر لحاظ مشکل داشت. شفرِ بنده خدا کار می‌کند که استقلال به روزهای طلایی‌اش برسد.

  برچسب ها :

  نظرات