آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ , Tuesday 28 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87800
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ مهر, ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  دبیر جشنواره تئاتر بسیج مازندران اعلام کرد

  معرفی داوران مرحله بازبینی جشنواره تئاتر بسیج مازندران

  دبیر جشنواره تئاتر بسیج مازندران از معرفی اعضای هیأت بازبینی این جشنواره خبر داد و گفت: این جشنواره هفته اول آذرماه جاری همزمان با هفته گرامیداشت بسیج برگزار می‌شود.

  آوای شمال/ علیرضا سعیدی‌کیاسری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، گفت: اعضای هیأت بازبینی جشنواره در دو گروه مستقل و در دو بخش بچه‌های محله و صحنه‌ای به انتخاب آثار می‌پردازند.

  وی اظهار کرد: حمیدرضا گل محمدی، یاسر محمودی برنتی، مصطفی اژدرپور منفرد و سید حسین ساداتی سلیمی به‌عنوان ناظر هیأت بازبینی، ۱۴ نمایش که در مرحله بازخوانی پذیرفته شده بودند را در شهرهای آمل، بابل، فریدونکنار، قائم‌شهر، نکا و نور مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

  دبیر جشنواره تئاتر بسیج مازندران افزود: بازبینی نمایش‌های بخش بچه‌های محله در روزهای ۲۹ و ۳۰ مهرماه انجام می‌شود.

  این مسؤول ادامه داد: در بخش صحنه‌ای جشنواره تئاتر بسیج استان، سلمان خطی، رضا پاک‌نژاد، یاسر محمودی و سیدحسین ساداتی سلیمی به‌عنوان داور ناظر، ۲۷ نمایش که در مرحله بازخوانی پذیرفته شده بودند را در شهرهای آمل، بابل، بابلسر، تنکابن، جویبار، رامسر، ساری، فریدونکنار، قائم‌شهر، نور و نوشهر انتخاب و برای حضور در مرحله پایانی جشنواره داوری می‌کنند.

  سعیدی‌کیاسری خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت برگزاری جشنواره برای سازمان بسیج هنرمندان مازندران و احترام به تلاش و مساعی هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره، حمیدرضا هراسانی رئیس سازمان بسیج هنرمندان مازندران و رئیس ستاد برگزاری جشنواره، در هر دو بخش بچه‌های محله و بخش صحنه‌ای، مسؤولیت هیأت بازبینی را بر عهده دارند.

  وی بیان کرد: بازبینی نمایش‌های بخش صحنه‌ای در روزهای اول تا چهارم آبان ماه صورت می‌گیرد.

  دبیر جشنواره تئاتر بسیج مازندران افزود: هنرمندان استان، ۵۸ متن نمایشی از شهرهای مختلف مازندران برای حضور در این جشنواره به دبیرخانه ارسال کردند.

  سعیدی‌کیاسری گفت: این جشنواره هفته اول آذرماه جاری همزمان با هفته گرامیداشت بسیج برگزار می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات