آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87795
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ مهر, ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۳
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران در جویبار:

  مأموریت مقام معظم‌رهبری به‌عنوان فرمانده ملت ایران یک ماموریت الهی است

  مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار کرد: عده‌ای دندان تیز کرده‌اند که به کشور ایران وارد شوند که مقام معظم‌رهبری مقابله با آن‌ها را یک تکلیف شرعی اعلام کرده است.

  آوای شمال/ سردار خسرو عروج در یادواره بیست شهید روستای پهناب شهرستان جویبار گفت: ولایت‌فقیه فقط مختص مردم ایران نیست، بلکه برای کل جهانیان است به همین خاطر رهبر انقلاب در بسیاری از موارد پرسش‌های بسیاری از افراد و جوانان اروپایی در سرتاسر دنیا را به صورت نامه و یا با ارسال نمایندگانی پاسخ می‌دهد.

  وی افزود: در جهان تمامی کشورها به صورت پادشاهی، ریاست‌جمهوری، نخست‌وزیری و … اداره می‌شوند و تنها کشور ایران است که حکومتش نسبت به سایرین متفاوت است و بر پایه ولایت‌فقیه اداره می‌شود.

  مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دشمن همه حرکات کشور را برای ضربه‌زدن به نظام و انقلاب زیر نظر دارد تأکید کرد: هدف دشمنان ولایت‌فقیه است که رابطه‌ای عمیقی با مردم دارد، بنابراین درصدد قطع این رابطه بودند و پس از ناامیدی از این امر تصمیم بر تشکیل حکومتی شبیه حکومت ایران کردند تا به گونه‌های مختلف این حکومت را متزلزل نشان دهند.

  سردار عروج در ادامه با اشاره به مجاهدت‌های سربازان اسلام در نبرد با داعش و تکفیریان از مردم خواست تا برای حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران که خون‌های زیادی برای استوار ماندن آن ریخته شد تا آخرین نفس پشت ولایت‌فقیه بایستند.

  وی مأموریت مقام معظم رهبری به عنوان فرمانده ملت ایران را یک ماموریت الهی دانست و گفت: رهبر فرزانه انقلاب می خواهد مسیر را مشخص کند تا ملت ایران بهتر بتوانند مسیر درست را برای رسیدن به اهداف خود انتخاب کنند.

  مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران به وضعیت داعش در منطقه اشاره و عنوان کرد: به لطف خداوند و مجاهدت‌های سربازان اسلام ریشه داعش در حال خشک شدن است و نابودی آن‌ها نزدیک است.

  سردار عروج اظهار کرد: بسیاری از شهدا پیش از اینکه به درجه رفیع شهادت برسند، از طرق مختلف به معبود خود رسیده و از نحوه و زمان شهادت خود با خبر بودند.

  وی افزود: رزمندگان کشور در جریان جنگ تحمیلی مورد امتحان قرار گرفته و این امتحان تا به امروز نیز با جانباز شدن، شهید شدن و اسیر شدن رزمندگان ادامه داشته است.

  مشاور ارشد فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: عده‌ای دندان تیز کرده‌اند که به کشور ایران وارد شوند که مقام معظم‌رهبری مقابله با آن‌ها را یک تکلیف شرعی اعلام کرده است.

  برچسب ها :

  نظرات