آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ , Monday 20 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87791
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ مهر, ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۲
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران:

  تنها تهدید امروز کشور از دست دادن روحیه انقلابی است

  نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران گفت: دشمنان باید بندانند که امروز کشور در سال 58 قرار ندارد که دست خالی باشد و بترسد اما تنها تهدید برای کشور از دست دادن روحیه انقلابی است.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام یدالله غلامی در سومین یادواره شهدای روحانی مازندران با محوریت نخستین شهید روحانی این استان شهید سلیمانی فرد در سالن الغدیر سپاه کربلا، اظهار کرد: شهدا حق بزرگی به گردن مردم و نظام اسلامی ایران دارند.

  وی افزود: هدف از برگزاری یادوراه شهدا انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ روحیه انقلابی به نسل حاضر بوده و با حضور مدافعان حرم این مهم محقق شده است.

  نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه دشمن به دنبال انقلاب‌زدایی است و یادواره شهدای روحانیت در جلوگیری از این امر تاثیر فراوانی دارد، خاطرنشان کرد: روحیه انقلابی باید در جامعه حفظ شده و جلوی تلاش دشمنان گرفته شود.

  غلامی گفت: شهید سلیمانی‌ها و شهدای مدافع حرم روحیه انقلابی را به خوبی حفظ کرده و این روحیه باید باقی بماند تا بتوان با استکبار مبارزه شود.

  وی با تاکید بر اینکه روحیه دشمن‌ستیز باید در میان روحانیت حفظ شود، اظهار کرد: اگر روحانیت از نظام جدا شود دشمن تهدیدات خود را می‌تواند عملی کند.

  نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران بیان کرد: تحریم، تهدید کشور نیست چرا که ایران از سال ۵۸ از سوی تمام دولت‌های روی کار آمده آمریکا تحریم شد.

  غلامی در پایان گفت: دشمنان باید بدانند که امروز کشور در سال ۵۸ قرار ندارد که دست خالی باشد و بترسد اما تنها تهدید برای کشور از دست دادن روحیه انقلابی است.

  برچسب ها :

  نظرات