آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ , Sunday 19 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87773
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود
 •   

  امام جمعه سرخ‌رود:

  دولت باید درباره رتبه بیکاری کشور پاسخ دهد

  امام جمعه سرخ‌رود گفت: دولت باید به سوالاتی در زمینه برنامه‌ای در راستای افزایش دلار که اکنون به 5 هزار تومان نزدیک می‌شود و رتبه بیکاری در کشور پاسخ دهد.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید محمود موسوی‌آملی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه  شهر سرخ‌رود با سفارش عموم آحاد جامعه به تقوا الهی، اظهار کرد: پیرامون نقشه ترامپ، برجام نیمه‌جان و انفعال ایران باید بگویم یکی از مهم‌ترین موضوعات در این زمینه آن بوده که به راستی تا کی قرار است وضعیت کشور و تصمیمات آن در حال انفعالی و معطل تصمیمات کاخ سفید و کنگره باشد.

  وی افزود: بیش از دو سال از توافق هسته‌ای و اعطای برخی امتیازات به حریفی که شباهت به کاپیتولاسیون دارد و این اعطا که همان اعطای برخی امتیازات به حریف بوده گذشته است و انتظار آن بود که در این مدت منافذی که باعث فشار و ضربه زدن دشمن به اقتصاد کشور شده، بسته شود که در این راستا تاکنون گام های روشن و مهمی برای تحقق آن برداشته نشده است. 

  امام جمعه سرخ‌رود تصریح کرد: دل‌بستن به برجام حالت انفعال باعث به هم ریختگی نظام پولی کشور شده  است، پول ملی زمانی ارزش دارد که مردم قدرت خرید مناسب داشته باشند.

  وی با اشاره به اینکه دولت باید به سوالاتی در زمینه برنامه‌ای در راستای افزایش دلار که اکنون به ۵ هزار تومان نزدیک می‌شود و رتبه بیکاری در کشور پاسخ دهد، ادامه داد: رئیس جمهور باید سپاه را محبوب ملت ایران و مردم منطقه معرفی کند که ما مطالب گذشته را چشم پوشی می‌کنیم و باید بدانیم که اگر روزی نگاه به شیطان بزرگ، به طرف مذاکره و شریک تجاری بود نتیجه آن شد که در طول چهار سال گذشته کارخانه و کارگاه‌های پر رونق تولید تعطیل و نابود شده و همه امیدها به برجام و نتیجه آن بسته شده است. 

  امام جمعه سرخ‌رود خاطرنشان کرد: در تلاطم ورشکستگی کارخانجات و کارگاه‌ها، سیل بی‌سابقه و ویران‌گر قاچاق و واردات غیر قانونی کشور را فرا گرفت و مسؤولینی که با الفاظ مشمئز کننده و تحقیر آمیز هوش سرشار ایرانی را به تمسخر گرفته شهامت داشته و از مردم ایران عذرخواهی کنند. 

  وی گفت: مقرر شده بود که ۳۰ درصد اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها برای اشتغال اختصاص پیدا کند که  با فقدان برنامه‌ریزی روشن، مشخص شده که چیزی عاید بیکاران نشده و حتی شاهد بسته شدن بسیاری از واحدهای تولیدی در کشور هستیم.

  برچسب ها :

  نظرات