آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ , Tuesday 28 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87768
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  فتنه‌گری آمریکایی‌ها همواره برعلیه کشورهای مستقل بوده است/ سپاه مقتدرترین نیروی ضد تروریست در جهان

  امام جمعه محمودآباد گفت: آمریکایی‌ها همواره در فتنه‌گری بر علیه کشورهای مستقل و جریانات انقلابی دست برتر داشته و با تجمیع همه ترفندها در چهار دهه گذشته به مقابله با انقلاب اسلامی ایران پرداخته و این روزها عناد آنها در قالب موضوع برجام می‌باشد.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی امام جمعه محمودآباد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهارکرد: آمریکایی‌ها که همواره در فتنه‌گری برعلیه کشورهای مستقل و جریانات انقلابی دست برتر داشته با تجمیع همه ترفندها و شگردها در چهار دهه گذشته به مقابله با انقلاب اسلامی پرداخته است.

  وی افزود: در این مدت در هر مقطعی از یکی اضلاع این خباثت‌ها پرده برداری می‌کند و آنچه این روزها به صحنه‌هایی از مصاف افکار عمومی در بین سیاسیون دنیا تبدیل شده پرده بازسازی شده از عناد و دشمنی هیات حاکمه آمریکا در طول چهار دهه گذشته علیه نظام اسلامی ایران بود.

  موسوی خاطرنشان کرد: دولت آمریکا در این برهه از زمان در قالب برجام و موضوع هسته‌ای و اقدامات موهوم ایران را به عامل بی ثبات کننده‌گی در منطقه مورد لفاظی و اعلام موضع قرار می‌دهد که اطاق کنترل جنگ روانی جبهه معارض انقلاب اسلامی با هدایت لابی صهیونیست‌ها به یک سناریوی وسیع و همه جانبه از اخلال در ثبات داخلی کشور و گیج کردن اطاق کنترل و مدیریت عرصه‌های مختلف کشور رو آورده است.

  امام جمعه محمودآباد تاکیدکرد: در این مقطع حساس باید مدیران عالی کشور و آحاد مردم با تشخیص دقیق صحنه با مدیریت تهاجمی،صحنه‌های روانی بر علیه دشمن زخم خورده و رانده از همه میدان‌های مصاف با روح و نفوذ انقلاب اسلامی را کنترل و مرعوب فضاسازی‌های هدایت شده دشمن نشوند.

  وی ادامه داد: لازمه مدیریت این میدان ایستادگی،بصیرت،عدم انصراف از توانمندسازی در زیرساخت‌های مختلف خصوصا زیذساخت اقتصادی و فرهنگی و تبعیت تمام و کمال از فرامین مقام معظم رهبری می‌باشد.

  موسوی درباره سخنان سخیف آمریکا علیه سپاه گفت: سپاه باطل السحر همه توطئه‌های ریز و درشت استکبار بوده و از زمان آغاز به کار تیم جدید قدرت در هیات حاکمه آمریکا شیب دست اندازی در امور داخلی کشور و ایجاد اخلال در روابط بین المللی کشورمان جهت تندی و رو به افزایش به خود گرفته است.

  وی افزود: در این برهه قوانین با نام‌های مختلف به امضای رئیس جمهور آمریکا رسیده که یکی از بی شرمانه‌ترین این دست اندازی تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و متهم کردن سپاه به عامل بی ثبات کردن منطقه خاورمیانه و تروریست قلمداد کردن این نهاد مقتدر انقلاب اسلامی می‌باشد.
  این مسئوول درباره هدف آمریکایی‌ها از این کار عنوان کرد: آمریکایی‌ها دقیقا می‌دانند که سپاه مقتدرترین نیروی ضد تروریست در جهان است و عمق نفوذ این قدرت کم نظیر نظامی سیاسی فرهنگی در جهان امروز آوازه بین المللی پیدا کرده و در قلوب ملت‌های منطقه نفوذ زائدالوصفی پیدا کرده که همه قلدران جهانی را یارای مقابله با این نفوذ نمی‌باشد.

  موسوی درباره اهمیت کار سپاه بیان کرد: سپاه که امروز مربوط به متن و بدنه ملت بوده با تدابیر آزادی بخش خود ناجی کشورهای مهم منطقه و به عامل ثبات و پایداری قدرت‌های مردمی مبدل شده و آمریکایی‌ها چاره‌ای جزء ابراز کینه و خشم بر علیه این قدرت قوام بخش منطقه‌ای نداشته است.

  وی اضافه کرد: برای اینکه سپاه باطل السحر همه توطئه‌های ریز و درشت استکبار جهانی و خصوصا آمریکا و صهیونیست‌ها در منطقه و برهم زننده خاورمیانه بزرگ و نظم نوین جهانی و عامل سقط دهها مورد فتنه‌های جنینی قلدران جهانی محسوب می‌شود.

  موسوی در پایان گفت: جریان مقاومت به نقطه‌ای از کمال رسیده که اینگونه دست و پا زدن‌ها جزء بردن عرض و آبروی آمریکایی‌ها و مصمم‌تر شدن فرزندان سبزپوش و سپر بلای حوادث این ملت به ادامه راه صحیح مبارزه ایستادگی و بسیج کنندگی قدرت‌های نوظهور و انقلابی نتایج دیگری نخواهد داشت.

  برچسب ها :

  نظرات