آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ , Wednesday 27 March 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87764
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مهر, ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد

  تردد عادی و روان در محورهای مازندران

  رئیس پلیس راه مازندران گفت: محورهای استان در حال حاضر به‌صورت مقطعی لغزنده بوده و ترددی عادی و روان در این محورها برقرار است.

  آوای شمال/ علی‌رضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مواصلاتی مازندران به‌صورت عادی و روان است.

  وی با اشاره به بارش باران و لغزنده بودن مقطعی محورهای مازندران، اضافه کرد: همچنین ارتفاعات برخی از محورهای مازندران گاهاً مه‌آلود بوده که لازم است رانندگان با توجه به کامل به مقررات راهنمایی و رانندگی تردد کنند.

  رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از روز گذشته در محورهای مواصلاتی مازندران آغاز شده است، گفت: محدودیت تردد تریلر و اتوبوس با توجه به وضعیت راه و فقدان ایمنی کافی در برخی پیچ‌ها در محور سمنان  ـ مازندران همچنان ادامه دارد.

  این مسؤول با اعلام اینکه تردد انواع کامیون و کامیونت‌ها به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه ۲۰ و جمعه ۲۱ مهر ماه امسال از محور هراز ممنوع است، افزود: تردد تمامی تریلرها به‌ جزو حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۲۱ مهر ماه از محور تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

  قدمی با اشاره به اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس همچنان ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۲۱ مهر ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  وی با تأکید بر توجه به هشدارها و توصیه‌های مأموران پلیس راه با توجه به وضعیت جوی، خاطرنشان کرد: توجه کامل به جلو، رعایت سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی از توصیه‌های ما در زمان بارندگی به رانندگان است که لازم است رانندگان با توجه به این توصیه سفر خوشی را برای خود و خانواده رقم زنند.

  رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: انسداد روزانه محور هراز که به‌منظور بهسازی و انجام عملیات جاده‌ای از روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته انجام می‌شود از روز شنبه مجدداً از سر گرفته می‌شود.

  قدمی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

  برچسب ها :

  نظرات