آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87755
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مهر, ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  فرزند شهید سلیمانی‌فرد:

  فیلم داستانی زندگی نخستین روحانی شهید مازندران در حال تهیه است

  فرزند نخستین روحانی شهید استان مازندران با اعلام اینکه فیلم داستانی زندگی شهید سلیمانی فرد در دست تهیه است، گفت: انتظار داریم مسؤولان همکاری مناسبی برای تهیه و تدوین این فیلم داشته باشند.

  آوای شمال/ روح‌الله سلیمانی‌فرد صبح امروز در سومین یادواره شهدای روحانی استان مازندران به محوریت شهید ولی‌الله سلیمانی فرد اظهار کرد: روحانیت از مفاخر کشور هستند و در ابتدای دوران انقلاب اسلامی و پس از آن دفاع مقدس حضور آنها بسیار پررنگ بود.

  وی با اعلام اینکه این شهید اولین روحانی دفاع مقدس هستند، تصریح کرد: پس از گذشته سه چهار روز از تهاجم رژیم بعث  عراق، اولین گروه رزمی طلاب که در قم تشکیل شده است به سرپرستی آیت‌الله نوری‌همدانی عازم جبهه‌های حق علیه باطی شدند.

  فرزند شهید سلیمانی‌فرد ادامه داد: شهید سلیمانی به نمایندگی از مردم استان مازندران به دعوت امام راحل لیک گفته و خالصانه و بی‌ریا در این مسیر قدم برداشته و از تعلقات دنیای چشم بسته و در راه اعتلای اسلام و مردم ایران اسلامی قدم برداشته  است.

  وی راز ماندگاری این شهید را مظلومیت این شهید، عنوان کرد و گفت: اخلاص و اعتقادی که این شهید به اسلام و دین داشتند راز ماندگاری ایشان است.

  سلیمانی‌فرد در ادامه با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده برای تهیه فیلم داستانی کوتاه از این شهید، بیان کرد: درخواست ما این است که  مسؤولان استانی فیلم داستانی که برای این شهید در دست تهیه است، متولیان همکاری مناسبی داشتند و انتظار است این همکاری تداوم داشته باشد.

   وی در پایان گفت: مردم ما حاضر هستند که در برای حفظ انقلاب اسلامی ایران همه داشته‌های خویش را ایثار و نثار کنند و این موضوع با شهادت شهید حججی به خوبی به اثبات رسیده است.

  برچسب ها :

  نظرات