آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87676
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مهر, ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  شهردار جدید زیراب:

  موافقت ۵ سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری در شهر زیراب

  شهردار جدید زیراب از موافقت 5 سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری در شهر زیراب خبر داد.

  آوای شمال/ محمد‌رضا مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه از سال ۱۳۷۲ با شهرداران و شهر زیراب در ارتباط هستم و شهر زیراب دارای توانمندی‌های مختلفی است و شهرداران و شورا‌های اسلامی شهر در دوران گذشته برای توسعه شهر تلاش کردند، گفت: با پنج سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های عمرانی، تجاری و ساخت‌وساز رایزنی شد و موافقت اولیه آنان جلب شده است.

  وی با بیان اینکه ساخت هتل، متل، خانه ویژه سالمندان، مشاوره برای ساماندهی رودخانه تلار، ساماندهی زباله و خرید دستگاه خاک‌روب و فعالیت‌های دیگر عمرانی و تجاری مورد نظر است، افزود: فعالیت‌های مورد‌نظر برای شهر زیراب را با مطالعه قبلی و برآورد هزینه، اجرایی خواهیم کرد.

  شهردار زیراب تصریح کرد: استفاده از مشاوران در حوزه‌های مختلف، ارتباط نزدیک‌تر با نظام مهندسی و اتاق اصناف از اولویت‌های کاری من خواهد بود.

  مهدوی با اشاره به اینکه سعی می‌کنم تا برای اجرای برنامه‌های مختلف، هزینه اصلی را از سرمایه‌گذاران دریافت کنم تا به شهروندان فشار وارد نشود، خاطر‌نشان‌کرد: توجه به اتوماسیون اداری و برنامه‌ریزی برای آموزش کارکنان و تأکید بر آموزش قوانین روز و بازدید از شهرداری‌های موفق برای استفاده از روش‌های فعالیت آنان نیز در برنامه‌ریزی‌های ما قرار دارد.

  وی از اولویت بهداشت اجتماعی و رفاه شهروندان در مدیریت شهری خود اشاره کرد و با بیان اینکه مکان زباله در منطقه «بهمنان» را ساماندهی می‌کنم و برای این موضوع با سرمایه‌گذاران هم رایزنی شد در پاسخ به سوال خبرگزاری فارس درباره رأی حداقلی اعضای شورای شهر و نیر بدهکاری شهرداری زیراب، اظهار‌کرد: هر مصوبه قانونی که از شورای شهر ابلاغ شود را اجرایی می‌کنم و برای هر پنج عضو شورای شهر احترام قائل هستم  و از انتقادات برای اصلاح امور و پیشرفت فعالیت‌ها استفاده م و سعی می‌کنم با عملکردم رضایت مردم و اعضای شورای شهر را تأمین کنم.

  شهردار زیراب با اشاره به اینکه بدهکاری شهرداری زیراب باید پرداخت شود، گفت: پرداخت بدهکاری چند‌میلیاردی سنگین است ولی باید با تعامل و استفاده از ظرفیت‌های مختلف پرداخت شود که با همکاری شورای شهر و پرسنل شهرداری قابل اجرایی است.

  به گزارش فارس، محمد‌رضا مهدوی متولد ۱۳۴۴ و دارای مدرک کارشناسی مدیریت دولتی و کارشناسی‌ارشد جغرافیا است و از سال ۱۳۶۸ به صورت رسمی در شهرداری محمود‌آباد مشغول به کار شد و سرپرستی شهرداری محمود‌آباد، معاونت عمرانی و فنی، مسرول واحد ساختمان، شهر‌سازی شهرداری محمود‌آباد، دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان محمود‌آباد، مسؤول جذب سرمایه‌گذاری در شهرداری محمود‌آباد، کارشناس امور اقتصادی و عضویت در ستاد اقتصاد مقاومتی بخشی از کارنامه اداری شهردار جدید زیراب است.

  برچسب ها :

  نظرات