آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ , Saturday 11 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87544
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران:

  برنامه‌ریزی‌های مدیران مدارس با هدف شوق یادگیری دانش‌آموزان انجام شود

  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران در این نشست با بیان این که مدیران مدارس باید آفریننده شرایط و بوجود آورنده تحولات باشند نه تغییرات، اظهار داشت: در قرن 21 برنامه‌ریزی‌ها باید با هدف شوق یادگیری، ارتقاء نشاط، سلامت و اعتماد به نفس دانش آموزان انجام شود.

  آوای شمال/ گردهمایی قطبی مدیران هنرستان‌های محور ۴ استان مازندران با حضور مدیران هنرستان‌های فنی‌و‌حرفه‌ای و کاردانش دولتی و غیر دولتی شهرستان‌های محمودآباد، آمل، لاریجان، بلده، چمستان، نور و فریدونکنار به میزبانی شهرستان محمودآباد برگزار شد.

  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران در این نشست با بیان این که مدیران مدارس باید آفریننده شرایط و بوجود آورنده تحولات باشند نه تغییرات، اظهار داشت: در قرن ۲۱ برنامه‌ریزی‌ها باید با هدف شوق یادگیری، ارتقاء نشاط، سلامت و اعتماد به نفس دانش آموزان انجام شود.

  وی با بیان این که تقویت سرمایه اجتماعی و نیروی انسانی دارای عقلانیت و تدبیر، از مأموریت‌های اصلی آموزش و پرورش است نگاه ویژه به بهره‌وری را یکی از ارکان تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی سالانه مدیران مدارس دانست و مورد تأکید قرار داد.

  اسفندیار نظری در جمع مدیران هنرستان‌ها با بیان این که هفت سین آراستگی در هنرستان‌ها یک طرح ملی محسوب می‌شود، اهتمام ویژه مدیران را نسبت به اجرای این طرح ضروری برشمرد و گفت: این امر موجب سازمان یافتگی و انضباط کاری در برنامه‌ریزی سالانه مدیران می‌شود.

  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران با بیان اینکه برنامه تعالی مدیریت منجر به استاندارد سازی فعالیت‌ها می‌شود، تصریح کرد: مدیران هنرستان‌ها سعی کنند در برنامه تعالی مدیریت شرکت فعال نمایند و مدیران در تنظیم برنامه هفتگی بر اساس استانداردهای تعریف شده، نظارت مستمر بر روند آموزشی و فعالیت هنرآموزان، سرپرستان بخش، عوامل اداری و آموزشی هنرستان، اجرای مطلوب هفته پیوند اولیاء و کارگاه، مسابقات علمی عملی و علمی کاربردی نگاه ویژه داشته باشند.

   

  برچسب ها :

  نظرات