آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ , Wednesday 19 September 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87477
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس هیئت دوچرخه سواری محمودآباد خبر داد:

  برگزاری لیگ دوچرخه سواری دانش آموزی در محمودآباد

  رئیس هیئت دوچرخه سواری محمودآباد از برگزاری نخستین لیگ دوچرخه سواری دانش آموزی در سطح این شهرستان خبر داد.

  آوای شمال/ محمدحسین نعمت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با بیان اینکه لیگ دوچرخه سواری دانش آموزی برای نخستین بار در محمودآباد برگزار می‌شود، اظهار کرد: این مسابقات با حضور دانش آموزان دوچرخه سوار دختر و پسر در مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه این مسابقات در ۷ مرحله و با توجه به استقبال دانش آموزان از تاریخ ۱۱ آبان ماه آغاز می شود، تصریح کرد: پس از انجام مراحل مقدماتی در مرحله سوم ۶۰ درصد شرکت کنندگان به مرحله بعدی راه پیدا کرده و اگر بنا به دلایلی رکاب‌زنی از مسابقات جا مانده باشد مسابقه ای به صورت تایم تریل انفرادی برگزار و با کسب نتیجه مطلوب عضو تیم اصلی می شوند.

  رئیس هیئت دوچرخه سواری محمودآباد با اشاره به اینکه مسافت برگزاری و رکابزنی از مرحله ابتدایی ۴ کیلومتر آغاز و در مراحل پایانی به ۱۲ کیلومتر می‌رسد، گفت: ۳ دوچرخه سوار که به مرحله نهایی رسیده اند به عنوان نفرات برتر شهرستان معرفی و علاوه بر اهدای مدال به عنوان استعداد برتر این رشته معرفی می شوند.

  نعمت‌پور هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج فرهنگ دوچرخه سواری دانست و گفت: فرهنگ دوچرخه سواری باید در میان مردم و به ویژه دانش آموزان پایه و مستعد ترویج شود.

  وی خاطرنشان کرد: با حمایت مدیران و مسئولان شهرستان به ویژه فرماندار محمودآباد به عنوان رئیس هیئت ورزش همگانی، رییس اداره ورزش و جوانان نخستین مرحله در تاریخ ۱۱ آبان ماه در روز پنجشنبه ساعت ۹ صبح برگزار و ثبت نام در لیگ طی روز های آینده به وسیله آموزشگاه ها انجام و با ارائه معرفی نامه مدار، رضایت نامه اولیا، بیمه ورزشی و تجهیزات ورزشی صورت می پذیرد.

  برچسب ها :

  نظرات