آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ , Thursday 20 September 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87432
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرمانده انتظامی محمودآباد:

  امنیت پایدار منوط به مشارکت آحاد مردم با پلیس به دست می‌آید

  فرمانده انتظامی محمودآباد گفت: نیروی انتظامی بر اساس وظیفه ذاتی خود که در قانون مشخص شده بایستی امنیت جان و مال و حفظ و حراست از کشور را عهده‌دار باشد و در این شرایط امنیت پایدار با مشارکت آحاد مردم و کمک به پلیس در تمامی زمینه‌ها به دست می‌آید.

  آوای شمال/ محمدزمان شالیکار فرمانده انتظامی محمودآباد در آغاز هفته نیروی انتظامی به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز اظهارکرد: نیروی انتظامی بر اساس وظیفه ذاتی خود که در قانون مشخص شده بایستی امنیت جان و مال و حفظ و حراست از کشور را عهده‌دار باشد و در این شرایط امنیت پایدار با مشارکت آحاد مردم و کمک به پلیس در تمامی زمینه‌ها به دست می‌آید.

  وی افزود: شهروندان و مردم عزیز در تمامی موارد به توصیه‌های پلیس توجه کرده تا خدایی ناکرده برای آنها مشکلی به وجود نیاید و پرسنل نیروی انتظامی در تمامی ساعات شبانه روز از طریق خط ارتباطی ۱۱۰ در خدمت مردم می‌باشند.

  شالیکار درباره فعالیت‌های نیروی انتظامی در شهرستان عنوان کرد: امسال تعداد ۲۴ نفر از اراذل و اوباش منطقه شناسایی و دستگیر شدند و همچنین مقدار ۸۵ کیلوگرم انواع مخدر از قاچاقچیان و سوداگران مرگ کشف و ظبط گردید.

  وی اضافه کرد: در راستای پاک‌سازی جامعه و کمک به معتادان تعداد ۴۲۴ نفر از معتادان متجاحر که چهره شهرستان را بد جلوه می‌دادند دستگیر و به کمپ ترک اعتیاد فرح‌آباد ساری اعزام کردیم که در همین رابطه تعداد ۳۴ نفر از قاچاقچیان مواد مخدر هم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

  فرمانده انتظامی محمودآباد تصریح کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس در سطح شهرستان تعداد ۵۲ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز کشف و ضبط گردید و در ادامه ۴۶۷ نفر از سارقین توسط پلیس دستگیر و ۵ میلیارد ریال کالای قاچاق نیز ضبط و تحویل مقامات ذیربط گردید.

  شالیکار در پایان گفت: شهروندان گرامی توجه داشته باشند که هیچ وقت خودرو و موتورسیکلت را روشن حتی برای لحظه‌ای ترک نکنند و تنها نگذارند و با انجام اقدامات پیشگیرانه از سرقت لوازم خود جلوگیری کنند و برای آرامش و آسایش خود نکات ایمنی را رعایت کرده و اشیاء قیمتی و پول و جواهرات را حتما به صندوق امانات بانک بسپارند و در منزل نگهداری نکنند.

  برچسب ها :

  نظرات