آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ , Wednesday 24 January 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 87385
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد خبر داد:

  بهره‌مندی ۸۲ بهره‌بردار محمودآبادی از تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی

  مدير جهاد كشاورزی محمودآباد از بهره‌مندی ۸۲ بهره‌بردار بخش كشاورزی اين شهرستان از تسهيلات خط اعتباري فاز 5 مكانيزاسيون كشاورزی ۶ ماهه اول امسال خبر داد.

  آوای شمال/ احمد صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با بیان اینکه جلب اعتماد بهره‌برداران به کارشناسان جهاد کشاورزی سبب توسعه پایدار، اشتغالزایی، کاهش هزینه و اقتصادی شدن تولید می‌شود، گفت: سال زراعی جدید از مهرماه و با کشت محصولات پاییزه با اولویت کلزا آغاز می‌شود.

  وی افزود: مراکز جهاد کشاورزی نقش مهمی در رفع دغدغه بهره‌برداران دارند و کارشناسان ضمن حضور در مزرعه، توصیه‌های فنی را به بهره‌برداران ارائه می‌کنند.

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد گفت: با آغاز فعالیت ثبت‌نام پورتال سامانه بهین‌یاب، ۸۳ بهره‌بردار بخش کشاورزی این شهرستان به عنوان متقاضی دریافت تسهیلات بانکی در بخش دام، صنایع، شیلات و تولیدات گیاهی در این سامانه ثبت‌نام کردند.

  صادقی ادامه داد: برای افزایش ضریب نفوذپذیری مکانیزاسیون در مزارع کشاورزی، از محل خط اعتباری فاز پنج مکانیزاسیون، برای اخذ تسهیلات ۲۸میلیارد ریالی این طرح، ۶ ماهه اول امسال ۱۳۰نفر به بانک کشاورزی معرفی شدند.

  وی یادآور شد: از این تعداد معرفی شده به بانک عامل مبلغ ۲۷میلیارد و ۶۴۵میلیون ریال معادل ۹۸درصد موفق به دریافت شدند.

  این مسؤول افزود: از سهیمه ۱۶۳نفری ایجاد شغل در بخش کشاورزی این شهرستان تاکنون، ۸۶ نفر در سامانه رصد، مشخصات فردی و نوع شغل را ثبت کردند.

  صادقی خاطرنشان کرد: برای اشتغالزایی و طبق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و بومی‌نگری، یک فقره مجوز فعالیت مشاغل خانگی در بخش کشاورزی این شهرستان صادر شد.

  برچسب ها :

  نظرات