آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 15 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8716
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  شیخ الکربابادی: رژیم آل خلیفه به داعشی‌ها تابعیت بحرینی می‌دهد

  آوای شمال/ شیخ علی الکربابادی، مبارز و فعال بحرینی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران طی سخنانی با اشاره به سالروز انقلاب مسالمت آمیز بحرین اظهار داشت: همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دست امام خمینی(ره) سالگرد انقلاب ملت ما در بحرین در ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ آغاز می‌شود. ‫   وی با […]

  آوای شمال/ شیخ علی الکربابادی، مبارز و فعال بحرینی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران طی سخنانی با اشاره به سالروز انقلاب مسالمت آمیز بحرین اظهار داشت: همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دست امام خمینی(ره) سالگرد انقلاب ملت ما در بحرین در ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ آغاز می‌شود. ‫

   
  وی با بیان اینکه ۱۴ فوریه سالگرد انقلاب ملتی است که برای خدا و علیه خاندان آل خلیفه قیام کرد افزود: مردم ما در بحرین از امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری الگو می‌گیرند و از راه ایشان پیروی می‌کنند.
  شیخ علی الکربابادی گفت:  خاندان آل خلیفه اشغالگر هستند و از بیرون کشور آمده‌اند و همه روزه مردم را سرکوب می کنند. همه اقشار جامعه از پزشکان گرفته تا جوانان را آزار و شکنجه می‌کنند. در این روز‌ها از صدای امام(ره) که آن سال‌ها می‌گفتند شاه مملکت ما را خراب کرده و قبرستان‌ها را آباد کرده تأسی می‌جوییم. کاری که شاه با رژیم آمریکا و صهیونیست در ایران کرده همین کار امروز در بحرین انجام می‌شود.
  این مبارز بحرینی ادامه داد: در بحرین از سال ۲۰۱۲، ۹ هزار نفر زندانی شدند. بیش ۱۶۰۰ زندانی با محاکمه و بدون محاکمه زندانی شدند. بیشتر از ۱۵۰ نفر محکوم به حبس ابد شدند. ‫بیش از ۳۰۰ زن و ۱۶۰ بچه محکوم و زندانی شدند. ‫۷۰ ورزشکار زندانی شدند.
  ‫وی با اشاره به اینکه ساکنان اصلی بحرین حدود یک میلیون نفر هستند، گفت: همچنین در این مدت بیش از ۲۰۰ نفر به شهادت رسیدند.
  الکربابادی گفت: مردم بحرین باید پیرو علما مانند شیخ عیسی قاسم باشند و این موضوع راه حفظ امت و نجات انقلاب و پیروزی ملت بحرین است.
  مبارز بحرینی گفت: با وجود شکنجه‌ها و تلاش‌های رژیم آل خلیفه با کمک صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها، مردم ما بر ادامه انقلاب خود اصرار دارند.
  شیخ الکربابادی در پایان با اشاره به اینکه کشور ما به دست نظامیان عربستان اشغال شده و بسیاری از نیروهای امنیتی بیگانه از خارج از کشور وارد شدند گفت: رژیم آل خلیفه به بسیاری از بعثی‌های عراق و سوریه و یا داعشی‌ها برای مبارزه علیه انقلاب بحرین، تابعیت بحرینی می‌دهد.
  شایان ذکر است مجمع جهانی اهل ‏بیت(ع) که از ابتدای انقلاب بحرین، مردم این کشور را مورد حمایت معنوی قرار داده است و در چهار سال گذشته برای بزرگداشت ایام سالگرد انقلاب برنامه‌های گسترده‌ای برگزار کرده است امسال نیز برنامه‌های “هفته همبستگی با مردم مظلوم بحرین در ایران” را در شهرهای اهواز، تهران، گرگان، تبریز، قم، شیراز و نیز برخی کشورهای جهان برگزار می‌کند.

  برچسب ها :

  نظرات