آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , Monday 16 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 86537
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلا مطرح کرد

  لزوم فرهنگ‌سازی حمایت از مقاومت رویکرد اصلی ستاد پشتیبانی مدافعان حرم

  فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلا گفت: همه ما وظیفه داریم برای پشتیبانی از نیروهای مدافعان حرم تلاش بیشتری کنیم و با کمک‌هایمان در کنار مدافعان حرم باشیم.

  آوای شمال/ سردار حمیدرضا رستمیان، در همایش لشکر مردمی پشتیبانی از جبهه مقاومت اسلامی حضرت زینب(س) مازندران که در سالن فتح المبین ساری برگزار شد، اظهار کرد: همه تلاش دشمن شکست جبهه مقاومت در جهان و منطقه است.

  وی به پیروزی‌ها اخیر جبهه مقاومت اشاره کرد و افزود: استکبار جهانی با پیشرفته‌ترین امکانات نظامی وارد سوریه شد، اما نتوانست در مقابل ایمان راسخ گروه مقاومت اسلامی ایستادگی کند که نشان از پیروزی حق علیه باطل است.

  فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا با تأکید بر نقش جبهه مقاومت در منطقه تصریح کرد: تکفیری‌ها با پیشرفته‌ترین امکانات نظامی وارد سوریه شدند، اما نتوانستند در مقابل ایمان راسخ گروه مقاومت اسلامی ایستادگی کنند که این نشان از پیروزی حق علیه باطل است.

  رستمیان کمک و پشتیبانی از گروه‌های مقاومت اسلامی را یک تکلیف مهم دانست و خاطرنشان کرد: امروز وظیفه آحاد مردم مسلمان است که به هر نحوی از جبهه مقاومت در منطقه حمایت کنند تا شاهد پیروزی‌های دیگری باشیم.

  وی با اشاره به رابطه زن و امنیت ملی، بیان کرد: در طول تاریخ، تعداد زنان جنگجو، بسیار کم‌تر از مردان مبارز بوده، ولی نکته‌ی مهم این است که هنگام بروز جنگ و دفاع یک ملت در برابر حمله دشمن، تنها اعزام مردان به صحنه‌ نبرد ضامن پیروزی نخواهد بود، بلکه حمایت و پشتیبانی از نیروها، تحریر و تحریک و تشویق مردان به حضور مداوم در جبهه، مراقبت از کودکان، پرستاری از مجروحان و مداوای زخمی‌ها، قبول مسئولیت زندگی در نبود مردان، حفظ سنگرهای پشت جبهه و توسعه‌ هسته‌های مقاومت محلی در موارد اضطراری، تأثیری مستقیم بر روحیه‌ رزمندگان و حتی سرنوشت جنگ خواهد داشت.

  فرمانده لشکر عملیاتی ۲۵ کربلا اضافه کرد: همان‌طور که در هشت سال دفاع مقدس بانوان در ستادهای پشتیبانی جنگ شبانه‌روز کار می‌کردند و همین همکاری باعث شد با ۵۲ کشور مبارزه و پشت آنان را به خاک مالیدیم که اگر این پشتیبانی بانوان در پشت جبهه نبود شاید این پیروزی بسیار سخت‌تر محقق می‌شد.

  رستمیان بابیان اینکه این لشکر باهدف حمایت مادی و معنوی از رزمندگان جبهه مقاومت و مردم مظلوم عراق و سوریه برابر تروریست‌های تکفیری تشکیل شد، افزود: به همین منظور برای پشتیبانی از رزمندگان جبهه مقاومت در سوریه و عراق و همچنین کمک به مردم مظلوم و بی‌دفاع این کشورها که از ابتدایی‌ترین امکانات برای زندگی محروم هستند لشکر پشتیبانی بانوان در مازندران تشکیل شد تا خواهران استان ما پشتیبان رزمندگان اسلام در هر جای دنیا شوند.

  وی در پایان تاکید کرد: همه ما وظیفه داریم برای پشتیبانی از نیروهای مدافعان حرم تلاش بیشتری کنیم و با کمک‌های در کنار مدافعان حرم باشیم و رویکرد اصلی ستاد پشتیبانی از مدافعان حرم، فرهنگ سازی در موضوع حمایت و پشتیبانی از مدافعان حرم است.

  برچسب ها :

  نظرات