آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8647
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > ورزشی
 •   

  نفرات برتر بیلیارد رنکینگ قهرمانی کشور مشخص شدند

  آوای شمال/ رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد از پایان کار چهاردهمین دوره مسابقات بیلیارد رنکینگ قهرمانی کشور در محمودآباد خبر داد. اسماعیل پهلوان افزود: این دوره از مسابقات با حضور ۱۲۲ ورزشکار از ۱۵ استان کشور به میزبانی مازندران و در مجموعه ورزشی راه چوبی محمودآباد با سطح کیفی و کمی بسیار بالا برگزار […]

  آوای شمال/ رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد از پایان کار چهاردهمین دوره مسابقات بیلیارد رنکینگ قهرمانی کشور در محمودآباد خبر داد.

  اسماعیل پهلوان افزود: این دوره از مسابقات با حضور ۱۲۲ ورزشکار از ۱۵ استان کشور به میزبانی مازندران و در مجموعه ورزشی راه چوبی محمودآباد با سطح کیفی و کمی بسیار بالا برگزار شد.

  وی مدت زمان برگزاری این دوره از مسابقات را ۸ روز عنوان کرد و اظهار داشت: در افتتاحیه مسابقات مدیر کل حوزه دفتر وزیر ورزش و جوانان و نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی و در مراسم اختتامیه مدیر کل ورزش و جوانان مازندران به همراه معاونان ورزش و همگانی این اداره کل و دبیر فدراسیون بولینگ و بیلیارد جمهوری اسلامی ایران، معاون فرماندار محمودآباد و برخی از مدیران استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند.

  پهلوان با اشاره به اینکه مسابقات در دو رشته ناین بال و تن بال برگزار شد نفرات برتر را به شرح ذیل معرفی کرد:

  در رشته ناین بال بابک رستمی و مهدی راسخی به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان و آرمین محمودی و محمد علی پردل مقام سوم مشترک را به دست آوردند.

  در رشته تن بال نیز آرمین محمودی و معین خدری به ترتیب اول و دوم و مجید پورمراد و امیر خرسند سوم مشترک شدند.

  رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد در پایان با تقدیر از میزبانی شایسته مجموعه ورزشی راه چوبی گفت: در طول مسابقات فرماندار شهرستان و مدیرکل ورزش و جوانان در مجموعه حاضر و از نزدیک بازی ها را نظاره گر شدند.

  برچسب ها :

  نظرات