آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , Monday 16 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 86445
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  استاندار مازندران در پیام تسلیت رحلت پدر شهیدان محمدزاده محمودآباد؛

  حاج حسینجان محمدزاده الگوی راستین وفاداری به آرمان‌های انقلاب بود

  در پی درگذشت حاج حسینجان محمدزاده پدر شهیدان ابوالقاسم ، ابوالحسن و هادی محمدزاده پیام تسلیتی از سوی ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران منتشر شد.

  آوای شمال/ در پی درگذشت حاج حسینجان محمدزاده پدر شهیدان ابوالقاسم، ابوالحسن و هادی محمدزاده پیام تسلیتی از سوی ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران منتشر شد.

   

  بسمه تعالی

  انالله و انا الیه راجعون

  درگذشت حاج حسینجان محمدزاده پدر شهیدان ابوالقاسم، ابوالحسن و هادی محمدزاده که پس از تحمل یک دوره بیماری دعوت حق را لبیک گفته و به فرزندان برومندش پیوست، موجب تالم و تاثر گردید.
  پدران معظم شهدا الگوهای راستین وفاداری به آرمان‌های انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره)، شهدای والامقام و اسوه‌ی پایداری در مسیر ولایت فقیه و موجب عزت و اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
  شادروان حاج حسینجان محمدزاده از جمله این پدران عزت‌مند و انقلابی بود که با تقدیم عزیزترین گوهرهای حیات خویش به رسالت الهی و انقلابی خویش عمل نمود .
  اینجانب با نهایت تاثر و تالم، درگذشت حاج حسینجان محمدزاده پدر مجاهد و نستوه سه شهید گرانقدر را که با بصیرت و استواری در سال‌های پس از شهادت عزیزانشان در مسیر عشق، ارادت و دلدادگی به رهبر معظم انقلاب اسلامی، درس ولایتمداری، ایمان و مجاهدت را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان به ویژه شهرستان محمودآباد آموخت، تسلیت گفته، آمرزش و رضوان الهی برای آن زنده یاد و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان از خداوند سبحان مسالت داریم.

  قابل ذکر است، شهید ابوالحسن محمدزاده چهارم دی ماه سال ۶۵ در منطقه ام الرصاص، شهید ابوالقاسم محمدزاده در تاریخ ۲۳ اسفند سال ۶۳ در عملیات بدر در منطقه مجنون و شهید هادی محمدزاده در تاریخ ۱۷ مرداد ۶۴ در منطقه هورالعظیم به شهادت رسیدند.

  برچسب ها :

  نظرات