آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ , Saturday 21 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 86385
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود
 •   

  امام جمعه سرخ‌رود:

  سکوت در برابر کشتار میانمار نشان از سقوط ارزش‌های اخلاقی در جهان است

  امام جمعه سرخ‌رود گفت: سکوت کشورهای اسلامی در راستای کشتار میانمار نشان از سقوط ارزش‌های اخلاقی در جهان است.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سیدمحمود موسوی‌آملی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه در مصلی شهر سرخ‌رود با سفارش عموم آحاد جامعه به تقوا الهی، اظهار کرد: روزنامه صهیونیستی ها‌آرتص نوشت رژیم صهیونیستی تجهیز تسلیحاتی دولت میانمار را ادامه داده که مریدان دالایی لاما بودائیان افراطی با همراهی دولت میانمار با خیال راحت در حال نسل‌کشی مسلمانان هستند.

  وی با اشاره به نسل‌کشی مسلمانان توسط مریدان دالایی لاما بودائیان افراطی با همراهی دولت میانمار، افزود: نسل‌کشی مسلمانان توسط مریدان دالایی لاما بودائیان افراطی با همراهی دولت میانمار قلب هر انسانی را به درد آورده که سکوت سازمان ملل، کشورهای غربی مدعی حقوق بشر و به خصوص کشورهای اسلامی نشان از سقوط ارزش‌های اخلاقی در جهان است.

  امام جمعه سرخ‌رود با اشاره به اینکه ما هم در کشور مواجه هستیم که برای حمایت از سگ و جلوگیری از سگ‌کشی تابلوی من سگ هستم دست می‌گیرند، ولی برای مردم یمن و میانمار خفه‌خون گرفتند، تصریح کرد: ما از سازمان‌های حقوق بشری در ایران و از رسانه ها و شبکه‌های مجازی و روزنامه‌های نظام مقدس اسلامی توقع بیشتری داشته که در ایران بعضی از سازمان‌های حقوق بشری به دنبال حقوق هم جنس بازها و آزادی زنان هستند.

  این مسؤول با اشاره به اینکه در واکنش به سخنان نماینده آمریکا در سازمان ملل که مدعی شد در بخشی از اظهارات خود در اندیشکده امریکن اینتر پرایز که بسیاری از ناظران این نکته را فراموش می‌کنند، بیان کرد: دولت آمریکا تصور می‌کند که ایران محدودیت‌های مربوط به غنی سازی سانتریفیوژها را رعایت کند به توافق هسته‌ای پایبند بوده که این صحیح نبوده چرا که نشان‌دهنده آن است آمریکایی‌ها از کلاه گشاد برجام که بر سر ما گذاشتند طمع کرده و از یکی از این سوراخ‌ها چنگ و دندانی نشان می‌دهند.

   موسوی‌آملی با اشاره به سخن رئیس جمهور پیرامون اینکه آمریکا نه شریک خوبی بوده است و نه طرف مذاکره قابل اعتماد و نتیجه این اعتماد باعث شد این عفریته آمریکایی گستاخی فرا هسته‌ای کرده باشد، ادامه داد: مقامات غربی هم به دنبال آن هستند تا محدودیت‌ها و بازرسی‌های بی سابقه برجام دائمی شده و مسائلی مانند نابودی یا مهار توان موشکی ایران به آن اضافه شده است.

  وی خاطرنشان کرد: هدف استعمارگران آمریکایی این بوده که مردم ایران از محور مقاومت که حاصل رشادت‌های مدافعان حرم و شهدای مدافع حرم بوده دست برداشته و با عنوان برجام دو و سه که در دهه‌های قبل در اردن و مصر اجرا شد آن را در ایران اجرایی کنند.

  امام جمعه سرخ‌رود با اشاره به اینکه  ایران اسلامی مدافع مظلومان جهان است و شهادت برای ما پرواز به سوی «الله» بوده، گفت: ملت و جوانان انقلابی ما به حمایت بر خاسته و در مقابل مستکبرین عالم هرگز سر تعظیم فرود نمی‌آورد.

  موسوی‌آملی با اشاره به اینکه شهادت و پیروزی ظاهری خدا راه شکست را به روی مردم ایران بسته است، اظهار کرد: ملت ایران در مقابل تهدیدهای ستمگران هرگز کوتاه نیامده و حضور مردم، هویت و ماهیت انقلاب است که هیچ یک از بدخواهان، دوستان، دشمنان و دیگران نمی‌توانند آن را انکار کنند چرا که بزرگترین تهدیدها با حضور مردم ایران حل می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه عنصر دوم در کشور ایمان دینی مردم است، گفت: ایمان دینی، معجزه‌گری بوده که قادر است  همه مردم را بسیح کرده، آنها را در صحنه نگه داشته و سختی‌ها را برای آنها هموار و آسان کند چرا که مسؤولین نیز باید ضربتی کار کرده و خود را نوکر مردم بدانند که در فرهنگ غدیر، قدرت برای قدرت هیچ ارزشی نداشته و قدرت برای نوکری مردم ارزش دارد.

  برچسب ها :

  نظرات