آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ , Saturday 21 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 86290
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

  ولایت فقیه ثمره و میوه غدیر است/ کاهش آسیب‌های اجتماعی هدف جمعیت بانوان فرهیخته

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران به ایام دهه ولایت و روز غدیر اشاره کرد و گفت: ولایت‌فقیه ثمره و میوه غدیر است.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام ناصر شکریان ظهر امروز در دومین همایش جمعیت بانوان فرهیخته استان‌های شمالی کشور در مجتمع قرآنی چاکسر در سرخ‌رود محمودآباد ضمن تقدیر از حضور روسا و دبیران جمعیت بانوان فرهیخته استان‌های قزوین، گلستان، سمنان، گیلان و مازندران بر لزوم استفاده از ظرفیت این قشر تأثیرگذار جامعه اسلامی تأکید کرد و بیان داشت: هدف از تشکیل این جلسات هم‌افزایی در جهت بهبود کاهش آسیب‌های اجتماعی و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری برای تقویت کانون خانواده است.

  وی با اشاره به اینکه تشکیل جمعیت بانوان فرهیخته با نظر مساعد و در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری است، افزود: تعمیق باورها و ارزش‌های دینی و رشد و بالندگی معنوی و توجه به حوزه‌های تربیتی و آموزشی و مسائل اجتماعی به‌ویژه در بخش زنان و خانواده از اهداف تشکیل این جمعیت است.

  شکریان با بیان اینکه این جمعیت به دنبال ایده‌پردازی است، خاطرنشان کرد: این جمعیت با تشکیل جلسات و استفاده از ظرفیت کانون‌های اندیشه‌ورز در پی کاهش آسیب‌های اجتماعی به‌ویژه در سنین نوجوانان و جوانان و خانواده، است.

  عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران ادامه داد: اسلام با ولایت و با اهل‌بیت(ع) مطرح شد و بعد از واقعه غدیر بعضی‌ها تلاش کردند تا ولایت را از اسلام بردارند و همین امر موجب شد اسلام دچار انحراف شود زیرا اسلام با ولایت به‌سادگی به دست ما نرسیده است بلکه خون‌های بسیاری ریخته شد و زحمات زیادی در این راه متحمل شد.

  مدیر تبلیغات اسلامی مازندران مدافعان حرم را شهدای اسلام ولایی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: امروز شهیدان مدافعین حریم اهل‌بیت(ع) هم با نثار جان خود برای تقویت اسلام ولایی و ناب جان خود را هزینه کردند.

  شکریان ادامه داد: امروزه و در عصر غیبت امام عصر(عج) ثمره و میوه غدیر در ولایت‌فقیه ظاهر شده است و می‌بینیم با وجود ولایت‌فقیه پیشرفت‌ها و سربلندی مسلمانان و شیعیان در جهان چقدر ملموس است زیرا ولایت‌فقیه هدیه الهی و تکذیب ولایت‌فقیه تکذیب ائمه اطهار(ع) است.

  برچسب ها :

  نظرات