آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , Monday 16 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 86184
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ شهریور, ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس اورژانس 115 محمودآباد خبر داد:

  مصدومیت ۱۹ نفر در تصادفات محمودآباد

  رئیس اورژانس 115 محمودآباد از وقوع سه حادثه تصادف در این شهرستان خبر داد و گفت: در این حوادث 19 نفر مصدوم شدند.

  آوای شمال/ حمیدرضا فرنیا دقایقی قبل در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در یک تصادف که ساعت ۱۶:۳۰ در مسیر روستای قصابکتی اتفاق افتاد، خودروهای پژو ۴۰۵ و تیبا باهم برخورد کردند.

  وی تصریح کرد: آمبولانس‌ پایگاه کلوده بلافاصله پس از دریافت گزارش تصادف به محل حادثه اعزام شد و پس از انجام اقدام‌های رهایی‌سازی سرنشین‌های این خودروها و انجام اقدامات اولیه درمانی، مصدومان را به بیمارستان شهدای محمودآباد انتقال داده‌اند.

  فرنیا خاطرنشان کرد: در این تصادف ده نفر مصدوم شدند که هفت نفر از مصدومان در صحنه حادثه اقدامات اولیه انجام شد و به دلیل عدم رضایت به بیمارستان منتقل نشدند اما سه نفر از سرنشینان این خودروها جهت ادامه و تکمیل درمان به بیمارستان شهداء محمودآباد منتقل شدند.

  رئیس اورژانس ۱۱۵ محمودآباد افزود: در حادثه دیگر شب گذشته ساعت ۱۹ یک خوردو وانت در مسیر خیابان معلم در محدوده ساحل ۱۹ با یک خودروی پرشیا برخورد کرد که منجر به زخمی شدن ۵ سرنشین این خوردوها شد.

  وی گفت: در کمترین زمان بعد از اطلاع از این حادثه آمبولانس پایگاه‌ محمودآباد به محل اعزام شد و ۲نفر از مصدومان جهت اقدامات تکمیلی و درمانی به بیمارستان شهدای محمودآباد انتقال یافتند.

  فرنیا همچنین از وقوع تصادف دیگری در سرخ‌رود خبر داد و اظهار کرد: بعدازظهر امروز در برخورد دو خودرو در میدان معلم این شهر ۴نفر مصدوم شدند که با اعزام آمبولانس از پایگاه سرخ‌رود در صحنه حادثه اقدامات اولیه انجام شد و به دلیل عدم همکاری جهت انتقال به بیمارستان منتقل نشدند.

  برچسب ها :

  نظرات