آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ , Monday 16 July 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 86181
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  شهید حججی نماد یک قهرمان ملی است/ برنامه محوری دولتمردان انتظار رهبری است

  امام جمعه محمودآباد گفت: در ایامی که جهان تشیع غرق در دعا و عرفان و قربانی کردن همچون اسماعیلیان در دفاع از آرمان‌های دینی و ارزشی بوده شاهد حضور سفاکان داعش هستیم که سبوعیت را به تمام معنی تمام کردند.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی امام جمعه محمودآباد در خطبه نماز عید قربان اظهار کرد: در ایامی که جهان تشیع غرق در دعا و عرفان و قربانی کردن همچون اسماعیلیان در دفاع از آرمان‌های دینی و ارزشی بوده شاهد حضور سفاکان داعش هستیم که سبوعیت را به تمام معنی تمام کردند.

  وی افزود: داعشیان در این ایام فرزندی از عاشقان اهل‌بیت را در کمال بی‌رحمی به شهادت رسانده و شهادت آرزوی هر آزاده‌ای بوده ،اما آنچه از احساسات بالائی برخوردار بود نحوه شهادت این جوان غیور ایرانی بوده است.

  موسوی خاطرنشان کرد: سر بریدن این سرباز مدافع حرم اهل‌بیت دل همه را به درد آورده که سرانجام بعد از پیروزی حزب‌الله در جبهه قلمون این شهیدی که به مولای بی‌سرش اقتدا کرده بود پیکر عزیزش به ایران بازگشت و بناست بردستان مردم قدرشناس ایران تشییع گردد.

  وی اضافه کرد: شهید حججی به فرموده رهبری که حجت بر همه جوانان شده و به قول رئیس جمهوری اسماعیل زمان که به قربانگاه رفته و امروز به نمادی از قهرمان ملی تبدیل شده است که امیدواریم خون این شهیدان مظلوم ریشه داعشی‌ها را خشک کند.

  امام جمعه محمودآباد درباره توصیه رهبری به دولت بیان کرد: دولت باید نیت الهی برای خدمت و حل مشکلات مردم داشته باشد و با روحیه جهادی اعضای دولت باید تیمی عمل کنند و تحمل شنیدن مخالف را داشته باشند و با مردم ارتباط قوی برقرار کنند.

  وی ادامه داد: دولت مردان باید روحیه مردمی را تقویت کرده و به دور از اشرافی‌گری به حرکت‌های مردمی کمک نمایند و همچنین در انتخاب همکاران باید دقت کنند که با روحیه تدین و انقلابی باشند و با نظارت و دقت پیگیری و نظارت بر زیردستان داشته باشند.

  موسوی در پایان گفت: بر طبق توصیه حضرت آقا مدیران باید دارای برنامه دقیق و مدون علمی باشند و در تصمیم‌گیری‌ها شجاعانه عمل نمایند و با در نظر گرفتن الویت‌ها در هر حوزه بر الویت اصلی تمرکز کنند تا کار کشور رو به جلو پیش رود و برای همه مومنان و مردم ایران در این روز فرخنده آرزوی قبولی عبادت و بندگی خدا را طلب کرد.

  برچسب ها :

  نظرات