آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 20 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8615
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ماجدی:تا فنایی هست هیچ داوری جرات ندارد به نفع استقلال سوت بزند!

  آوای شمال/ تهیه ویدئوی کارشناسی داوری امیر قلعه نویی درباره بازی با پیکان اگرچه بدون اطلاع بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه اتفاق افتاده و روی سایت گذاشته شده اما به نظر میرشاد ماجدی ، سرپرست استقلال تصمیم درستی است. ماجدی در این باره گفت:«متاسفانه ما حس می کنیم آقای فنایی کلا با ما بد هستند و […]

  آوای شمال/ تهیه ویدئوی کارشناسی داوری امیر قلعه نویی درباره بازی با پیکان اگرچه بدون اطلاع بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه اتفاق افتاده و روی سایت گذاشته شده اما به نظر میرشاد ماجدی ، سرپرست استقلال تصمیم درستی است.

  ماجدی در این باره گفت:«متاسفانه ما حس می کنیم آقای فنایی کلا با ما بد هستند و موضع دارند. به هر حال هر بار صحنه مشکوکی درباره استقلال باشد ایشان حضور دارند و هیچ صحنه ای را هم کلا به نفع استقلال نمی گویند. وقتی شرایط این طور می شود ، قلعه نویی هم چاره ای ندارد تا خودش دست به کار شود. حالا یکبار یک صحنه مشکوک در بازی با پیکان اتفاق افتاده که نظر کارشناسان علیه استقلال است اما مثلا چرا کسی درباره داوری بازی ما با سپاهان و دو پنالتی ما که سوخت این قدر حساس نشد. درباره اخراج کرار چرا این قدر حساس نشدند؟ بازیکن ما را در بازی با سپاهان عصبی کردند. بازیکن برزیلی سپاهان موی کرار را کشید و داور واکنشی نشان نداد. بعد هم که در بازی سایپا برای حطا روی او اخطاری ندادند تا او حس کند داورها کتک خوردن هایش رات نمی بینند. من کار کرار را تائید نمی کنم و خود باشگاه با او برخورد می کند اما باید این نکات را هو دید و در نظر گرفت. درباره ویودئوی استقلال هم مشکل همین است. به نظر ما تا آقای فنایی به عنوان کارشناس داوری هستند که همیشه هر سوت داور به سود ما را اشتباه اعلام می کنند ، اصلا داوری جرات سوت زدن به نفع استقلال ندارد!»

  برچسب ها :

  نظرات