آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8608
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  احیای ملوان، احیای فیروز

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، ملوان را گزینه اصلی سقوط معرفی می کردند. تیمی که نه پول داشت و نه مربی. گاهی در انزلی زمین تمرین هم برای این تیم پیدا نمی شد. در دوران افول ملوان با مویسیلویچ، مسئولان اقدام به اخراج این صرب بداخلاق کردند. سپس در میان تمام گزینه ها، مهر […]

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، ملوان را گزینه اصلی سقوط معرفی می کردند. تیمی که نه پول داشت و نه مربی. گاهی در انزلی زمین تمرین هم برای این تیم پیدا نمی شد. در دوران افول ملوان با مویسیلویچ، مسئولان اقدام به اخراج این صرب بداخلاق کردند. سپس در میان تمام گزینه ها، مهر تایید زدند بر روی نام فیروز کریمی. مردی که بعد از چند سال ناکامی محض، فصل قبل ذوب آهن را در لیگ برتر نگه داشت. او سرمربی ملوان شد و خیلی زود دل بازیکنان این تیم را بدست آورد. با تمرینات متنوعی که برایشان در نظر می گرفت و با شوخی هایی که با آنها انجام می داد، تغییرات خیلی زود شکل گرفت. با تمرینات فیروز و البته بازیکنانی که در نیم فصل دوم جذب باشگاه شدند.

  نتیجه همه این تغییرات، کسب ۸ امتیاز از ۴ بازی بود. دو بازی خانگی و دو بازی سخت خارج از خانه. فیروز ابتدا با صبا در قم به تساوی رسید. سپس تراکتورسازی را در انزلی متوقف کرد و در نهایت دو برد پیاپی بدست آورد. ابتدا مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و سپس برابر راه آهن در تختی انزلی. حالا یک تیم و یک مربی احیا شده اند. هم ملوان که از قعر جدول جدا شده و رتبه سیزدهم را به خود اختصاص داده و هم فیروز کریمی که بعد از یک افول درازمدت، دوباره مردی مطمئن برای نیمکت های لیگ برتری شده. تیم فیروز کریمی در ۴ بازی تنها یک گل دریافت کرده و البته بازی زیبایی به نمایش گذاشته. بقای ملوان در لیگ برتر می تواند راه فیروز کریمی برای ادامه مربیگری در لیگ برتر را هموار کند. او احیا شده، چون ملوان را احیا کرده. حالا هر دو به روزهای خوش آینده امیدوارند.

  برچسب ها :

  نظرات