آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ , Sunday 29 November 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 86053
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  هم بستگی لیبرال و ضدانقلاب در دولت بنی صدر عامل اصلی ترورهای دهه شصت بود/ منافقین فرزندان نهضت آزادی هستند

  ترقی گفت: اتحاد و هم بستگی لیبرال ها و ضدانقلاب در ابتدای انقلاب اسلامی خصوصا در دولت بعد از دولت موقت، یعنی دولت بنی صدر عامل اصلی ترورها و حوادث سال شصت در کشور ما بود.

  آوای شمال/ حمیدرضا ترقی در گفتگو با ناب نیوز با اشاره به اینکه تفکر لیبرال ها در ابتدای انقلاب اسلامی منشا شکل گیری جریانی در کشور بود که از موانع اصلی تحقق حکومت اسلامی و دولت اسلامی تلقی می شود، گفت: ضدیت با فرهنگ و تمدن غرب در جوهره انقلاب اسلامی بود و در واقع غرب را عامل به استعمار کشاندن وعقب ماندگی کشور و سرکوب استقلال و استعدادهای ایران می دانست.

  عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: جریان شکل گرفته در اول انقلاب با تفکر و سیاست های غرب گرایانه ای که داشتند، این عوامل را در کشور حفظ کرده و همچنان اجازه ندادند انقلاب اسلامی تفکر غرب گرایی را به طور کامل در جامعه از بین ببرد و مانع از رشد دوباره آن در افکار، رفتار و  سبک زدگی جامعه شود.

  وی بیان کرد: اتحاد و هم بستگی لیبرال ها و ضدانقلاب در ابتدای انقلاب اسلامی خصوصا در دولت بعد از دولت موقت، یعنی دولت بنی صدر عامل اصلی ترورها و حوادث سال شصت در کشور ما بود.

  ترقی ابراز کرد: جریان نفاق که در خرداد سال ۶۰ قیام مسلحانه علیه کشور ما آغاز کرد و همان رفتاری را انجام داد که امروز داعش در منطقه انجام می دهد، جریانی بود که از درون نهضت آزادی بیرون آمده است؛ یعنی منافقینی که آن زمان مجاهدین خلق بودند، درحقیقت فرزندان نهضت آزادی هستند.

  وی افزود: امروز با گذشت سی و هشت سال از انقلاب اسلامی، جریان منافقین همچنان دشمنان انقلاب اسلامی در خارج هستند که درون کشور نیز عواملی دارند که با کمک آن فتنه های گوناگونی همچون فتنه ۷۸ و ۸۸ راه اندازی کردند و در مسائل مختلف مانند هسته ای نیز جاسوسی و خیانت علیه ملت ایران را ادامه می دهند.

  این کارشناس مسائل سیاسی اذعان داشت: متاسفانه پس از پیروزی انقلاب، لیبرال ها و جریان ملی مذهبی در کشور به جای هضم شدن در انقلاب اسلامی، به عنوان عاملی که مورد سواستفاده دشمنان انقلاب اسلامی به ویژه استکبار قرار گرفته، همیشه ستون پنجم دشمن در داخل کشور بوده است.

  ترقی خاطرنشان کرد: این جریان ها ضربه های گوناگونی به ملت ایران و آرمان های آن زده و نگذاشته انقلاب اسلامی در مسیر فرایندی که حضرت امام ترسیم کرده، براساس یک برنامه زمان بندی شده مشخص حرکت کند و این حرکت را با تاخیر یا چالش رو به رو کرده است.

  برچسب ها :

  نظرات