آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ , Thursday 22 October 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 86021
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ شهریور, ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد خبر داد:

  بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۶ پروژه محمودآباد با اعتبار ۴۲۰ میلیارد ریالی/ ایجاد بیش از ۹۸۰ شغل مستقیم و غیرمستقیم با راه‌اندازی این پروژه‌ها

  فرماندار محمودآباد از بهره‌برداری و کلنگ‌زنی 6 پروژه محمودآباد با اعتبار 420 میلیارد ریالی و ایجاد بیش از 980 شغل مستقیم و غیرمستقیم با راه‌اندازی این پروژه‌ها خبر داد.

  آوای شمال/ به مناسبت هفته دولت، پروژه‌های بخش مرکزی محمودآباد با حضور سید مهدی موسوی‌کوهپر معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان، فرماندار، امام جمعه و دیگر مسؤولین شهرستانی مورد بهره‌برداری و افتتاح قرار گرفت.

  یحیی یوسف‌پور در آیین افتتاح پروژه‌های بخش مرکزی محمودآباد درگفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: پروژه تفریحی، گردشگری و سرگرمی شاپینگ مال سیمرغ با میزان عرصه بیش از ۱٫۵ هکتار و با میزان اعیان ۱۰هزار متر مربع شامل رستوران‌ها، فضای بازی کودکان، نمایشگاه صنایع دستی، هایپر مارکت، شهربازی سرپوشیده، بولینگ و بیلیارد و میزان برآورد هزینه حدود ۳۰۰ میلیارد ریال و مدرت زمان ساخت ۲ سال و میزان اشتغالزایی ۱۵۰ نفر مستقیم و ۷۵۰ نفر غیرمستقیم کلنگ‌زنی شد.

  وی افزود: طرح توسعه‌ای مرغداری گوشتی در روستا سیارکلا با تولید مرغ با ظرفیت ۲۵ هزار قطعه‌ای و میزان عرصه ۲ هکتار و میزان اعیان دارای ۴ سالن ۸۵۰ متری به مساحت کل ۳ هزار و ۴۰۰ مترمربع و میزان هزینه برای توسعه به مبلغ ۸ میلیارد ریال و میزان اشتغالزایی ۶ نفر مستقیم و ۱۶ نفر غیرمستقیم افتتاح شد.

  فرماندار محمودآباد بیان داشت: شرکت پلیکا پلاست، واحد صنعتی تولید ظروف پلیمری غیر اسفنجی با میزان عرصه ۵هزار مترمربع با میزان اعیان ۲ هزار و ۸۰۰ مترمربع و صرف اعتبار ۶۰ میلیارد ریالی در مدت زمان ۱۴ ماه ساخته شده و میزان اشتغال زایی ۵۰ نفر مستقیم مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

  یوسف‌پور از افتتاح ساختمان دهیاری روستا چهارافرا خبر داد و گفت: این پروژه با میزان عرصه ۲۰۰ مترمربع و میزان اعیان ۱۶۵ مترمربع و میزان هزینه حدود یک میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

  وی ادامه داد: شرکت مهسان، فروشگاه و نمایشگاه مواد نظافتی با برند مهسان با یک هزار و ۸۰ مترمربع عرصه و ۹۰۰ مترمربع اعیان و صرف اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی با اشتغالزایی ۱۰ نفر به صورت مستقیم افتتاح شد.

  فرماندار محمودآباد همچنین با اشاره به افتتاح رسمی دفتر خدمات مسافرتی هواپیمایی آلیان پرواز اظهار کرد: این واحد خدماتی با اعتباری حدود ۲ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۵ نفر به صورت مستقیم مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات