آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8596
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  امرسون‌خطاب‌به‌پوگبا: اشتباه نکن‌وبه‌مادریدنرو

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، امرسون تابستان ۲۰۰۶ از یووه به رئال پیوست ولی پس از یک فصل ناموفق از این تیم جدا شد. امروسن به پوگبا هشدار داد که به جای پیوستن به رئال، در یووه بماند و پیشرفت کند. او گفت:” پوگبا نباید اشتباه من را تکرار کند. وقتی به یک تیم […]

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، امرسون تابستان ۲۰۰۶ از یووه به رئال پیوست ولی پس از یک فصل ناموفق از این تیم جدا شد. امروسن به پوگبا هشدار داد که به جای پیوستن به رئال، در یووه بماند و پیشرفت کند.

  او گفت:” پوگبا نباید اشتباه من را تکرار کند. وقتی به یک تیم جدید می‌پیوندید باید از اول شروع کنید. پوگبا در یووه جایگاه خاصی دارد و یک پدیده مثل آندره‌آ پیرلو در تیمش شده است. پیش از پیوستن از یووه به مادرید، اگر جای او بودم بیشتر فکر می‌کردم. تمامی طلاها در رئال مادرید درخشش ندارند. هواداران آنها خیلی پرتوقع هستند. همیشه انتظار دارند که یک بازیکن جدید، تفاوت ها را رقم بزند، وقتی که رقم انتقال حدود ۱۰۰ میلیون یورو یا بیشتر باشد، انتظارات بیشتر هم می‌شود.کریستیانو رونالدو همیشه حمایت هواداران را داشته و به همین جهت توانسته دستاوردهای زیادی به دست آورد ولی برای یک بازیکن جدید، جذب هواداران در حال حاضر کار سختی است. مادرید یکی از بهترین باشگاه‌های جهان است ولی یووه هم در حال بازگشت به سطح گذشته ی خود است. آنها سری آ را به کل در اختیار گرفته اند و حالا چشم به موفقیت اروپایی دارند.”

  پوگبا ۲۱ ساله، به تازگی قراردادی با یووه امضا کرده که اعتبارش تا سال ۲۰۱۹ خواهد بود ولی مدیربرنامه‌هایش خبر از انتقال احتمالی او در تابستان داده است. منچستریونایتد، پاریس سنت ژرمن و چلسی از مشتریان او هستند.

  برچسب ها :

  نظرات