آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ , Thursday 20 September 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 85900
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > گزارش و گفت‌وگو
 •   

  رئیس اورژانس محمودآباد در گفت‌وگو با آوای‌شمال:

  ثبت رکورد مأموریت‌های اورژانس ۱۱۵ محمودآباد/ پوشش ۸۳۳ مأموریت در مردادماه/ تصادفات بیشترین مأموریت اورژانس است

  رئیس اورژانس 115 محمودآباد با اشاره به 800 ماموریت انجام شده در مرداد ماه سال 96 توسط اورژانس گفت: بیشترین مأموریت انجام شده مربوط به تصادف است.

  آوای شمال/ حمیدرضا فرنیا عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به آمار مأموریت‌های اورژانس ۱۱۵ محمودآباد اظهار کرد: در پنج ماهه اول امسال سه هزار و ۲۶۳ ماموریت اورژانسی توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ این شهرستان انجام شد که نسبت به سال قبل رشد ۱٫۵ برابری داشت.

  وی افزود: بالاترین میزان پوشش موارد اورژانسی در شهرستان محمودآباد از زمان راه‌اندازی مرکز شهرستان در مرداد ماه امسال با انجام ۸۳۳ ماموریت بود که بسیار قابل توجه است.

  فرنیا ادامه داد: بعد از مردادماه ۹۶ بالاترین میزان پوشش اورژانسی مربوط به فروردین ماه امسال با میزان ۶۴۷ ماموریت اورژانسی است.

  رئیس اوانس ۱۱۵ محمودآباد با بیان اینکه آمار تصادفات نسبت به سال قبل رو به افزایش است، عنوان کرد: در پنج ماهه اول سال قبل، تعداد ۸۵۲ ماموریت داشتیم اما در مدت مشابه امسال بیش از یک هزار و ۱۱۰ ماموریت اورژانسی داشتیم.

  وی با اشاره به یک هزار و ۲۰۲ مصدوم تصادفات از ابتدای سال تاکنون عنوان کرد: ۲۳۵ مصدوم مربوط به مردادماه است و بالاترین میزان تصادفی در بین پنج ماه امسال است.

  وی آمار مصدومان تصادفات در شهرستان را هشدار دهنده خواند و افزود: ۳۰۰ تصادفی در ماه قبل اتفاق افتاد که آمار بسیار هشدار دهنده‌ای برای این شهرستان است.

  این مسؤول با قدردانی از ناجیان غریق سواحل محمودآباد گفت: با فعالیت خوب طرح‌ها و ناجیان غریق کمترین مأموریت امسال را در سواحل داشتیم و از این ۸۳۳ مورد فقط ۲۸مورد مأموریت سواحل است که جای قدردانی دارد.

   فرنیا مهم‌ترین دلیل افزایش مأموریت‌های اورژانس ۱۱۵ محمودآباد را افزایش سطح آگاهی مردم در استفاده از خدمات اورژانس قلمداد کرد و افزود: قسمت دیگری از این افزایش ماموریت‌ها مربوط به افزایش مصدومان تصادفات شهرستان است.

  رئیس اورژانس ۱۱۵ محمودآباد در پایان گفت: با وجود کمبود نیرو، مشکلات موجود و امکانات محدود، پوشش موارد اورژانسی در حال افزایش است و برای ارائه خدمات بهتر و مناسب‌تر نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها و خیرین در سطح شهرستان هستیم.

  برچسب ها :

  نظرات