آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8587
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  پیوس:‌ دوست دارم نفر اول پرسپولیس باشم

  آوای شمال/ فرشاد پیوس پیشکسوت پرسپولیس در برنامه امروز ورزش و مردم درباره مشکلات اخیر سرخپوشان و اینکه چرا به این باشگاه نمی‌رود، گفت: در دوره کاشانی از من دعوت کردند تا با قطبی همکاری کنم آن زمان نرفتم و اشتباه هم کردم بعد از آن دنیزلی آمد که باز هم قبول نکردم با او […]

  آوای شمال/ فرشاد پیوس پیشکسوت پرسپولیس در برنامه امروز ورزش و مردم درباره مشکلات اخیر سرخپوشان و اینکه چرا به این باشگاه نمی‌رود، گفت: در دوره کاشانی از من دعوت کردند تا با قطبی همکاری کنم آن زمان نرفتم و اشتباه هم کردم بعد از آن دنیزلی آمد که باز هم قبول نکردم با او همکاری کنم. من دوست دارم خودم نفر اول باشم. در چند وقت اخیر هم چند بار به من زنگ زدند من تا جایی که بتوانم و تا الآن هم این کار را انجام داده‌ام در تلاش هستم به پرسپولیس کمک کنم اما جایگاه این تیم در این سطح نیست.

  وی درباره حضور نژادفلاح در پرسپولیس اظهار داشت: او کارش را می‌داند و سابقه خوبی دارد امیدوارم که بتواند کارهایی برای پرسپولیس انجام دهد. پرسپولیس از نظر مدیریتی ساختار ندارد و تیم‌های پایه نیز خوب کار نکردند اگر یادتان باشد در گذشته تیم‌های بانک ملی و راه‌آهن در بخش پایه بازیکنان خوبی را می‌ساختند.

  بازیکن سابق پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که مهمترین مشکل سرخ‌پوشان را چه می‌دانی عنوان کرد:‌ مهمترین مشکل مدیریت است که ثبات ندارد. بازیکنان پرسپولیس استرس بالا و روحیه پائینی دارند. بازی‌ آنها را با ملوان دیدم تیمی که اصلاً شور و اشتیاق نداشت. البته تقصیر درخشان هم نیست اما وقتی مدیرعامل مشخص نباشد بازیکنان با کدام دلخوشی بازی کنند. از طرفی برخی از بازیکنان در این تیم هستند که در حد و اندازه پرسپولیس نیستند. البته نباید پنالتی را به یک بازیکن جدید می‌‌دادند، زارع هم خوب کار کرد.

  سرمربی سابق تراکتورسازی درباره اینکه فکر می‌کنی چرا سه بازیکن از پرسپولیس اخراج شدند و بعد دوباره برگشتند، گفت: درخشان قبلاً با آنها برخورد کرد و بعد گفت به تمرین بیایند. باید در این رابطه کمیته انضباطی تصمیم می‌گرفت اما درخشان خودش به بازیکنان گفت سر تمرین نیایند به همین دلیل است که می‌گویم این تیم ثبات ندارد.

  پیوس درباره اینکه پیام صادقیان یا محروم است یا مصدوم فکر می‌کنید چرا او دچار حاشیه شده یادآور شد: زمانی که در تراکتورسازی بودم صادقیان با پسرم دوست بود در چند وقت اخیر دو سه بار با او صحبت کردم باید از نظر روانی با او صحبت کرد صادقیان بازیکنی است که اراده کند می‌تواند بازی کند. رفاقت و دوستی در پرسپولیس خیلی کم است ما بازیکنان خوبی داریم اما باید کادر فنی رفاقت زیادی با بازیکنان داشته باشند.

  این پیشکسوت پرسپولیس درباره انتقاد پیشکسوتان از این تیم تصریح کرد: آنها حق دارند البته من موافق برکناری درخشان نیستم وقتی که یک مربی خودش تیم را نمی‌بندد اداره کردن آن سخت می‌شود. پیشکسوتان هم حق دارند اما ما باید از درخشان حمایت کنیم اگر من به عنوان یک پیشکسوت درخشان را بکوبم دودش به چشم پرسپولیس و هواداران می‌رود از طرفی درخشان بازیکنان خارجی خوبی نگرفته و آنها در حد پرسپولیس نیستند و باید شفاف‌سازی شود آنها چطور به این باشگاه آمدند.

  وی درباره بازی امروز سرخپوشان با پدیده اظهار داشت: مرزبان هم مربی خوبی است و دید خوبی هم دارد از همه مهمتر بازیکنان پدیده در حفظ توپ خوب کار می‌کنند فکر می‌کنم بازی قشنگی را امروز شاهد باشیم و پرسپولیس هم باید دنبال سه امتیاز این مسابقه باشد.

  ملی‌پوش سابق ایران در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کنی چرا دیگر فوتبالیست‌هایی امثال دایی، مظلومی و پیوس نیستند، گفت:‌ خداوند مرا دوست داشته که اینطور شد البته دعای پدر و مادرم هم بود من زحمات بازیکنان را به گل تبدیل می‌کردم ما در آن زمان تمرین زیادی داشتیم اما الآن بازیکنان وقتی تمرین می‌کنند به خانه می‌روند. بازیکنی که گل می‌زند باید دنبال دومین و سومین گل باشد یک فوتبالیست می‌تواند گل‌زن خوبی باشد به شرطی که بیشتر تمرین کند.

  پیوس در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کنی بازی امروز چند چند شود، گفت: امیدوارم پرسپولیس ۲ بر صفر ببرد و دل هواداران را شاد کند.

  وی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کنی روزی قوچان‌نژاد و آزمون بتوانند مثل شما و دایی باشند، تأکید کرد: از من بهتر می‌شوند اما فکر نمی‌کنم از دایی بهتر شوند.

  بازیکن سابق پرسپولیس درباره آرزوی فوتبالی‌اش گفت: برای همه سلامتی و عاقبت به خیری می‌خواهم آرزویم این است یک روز سرمربی پرسپولیس شوم.

  پیوس در پاسخ به این سؤال که اگر در این فصل به شما پیشنهاد شود سرمربی‌گری را قبول می‌کنید، گفت:‌ سخت است اما هرچه خدا بخواهد همان می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات