آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ , Wednesday 2 December 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 85829
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ شهریور, ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس هیأت فوتبال محمودآباد؛

  فستیوال مدارس فوتبال در محمودآباد برگزار می‌شود/ پیشکسوتان سرمایه‌های بی‌پایان فوتبال شهرستان

  رئیس هیأت فوتبال محمودآباد گفت: فستیوال بزرگ مدارس فوتبال شهرستان محمودآباد در ماه جاری برگزار می‌شود.

  آوای شمال/ مهرداد خسروی در مراسم تجلیل از پیشکسوتان شهرستان که با حضور جمعی از فوتبالی‌ها و مسؤولان شهرستانی در استادیوم ورزشی شهید بهشتی محمودآباد برگزار شد، اظهار داشت: هدف از این اقدام شناسایی پیشکسوتان، استفاده از تجربیات و ارج نهادن به زحمات آن‌ها است.

  رئیس هیأت فوتبال محمودآباد پیشکسوتان را سرمایه‌های بی‌پایان و انکارناپذیر فوتبال شهرستان دانست و گفت : استفاده صحیح از این توانمندی‌ها می‌تواند، زمینه رشد بیش از پیش فوتبال محمودآباد را فراهم کند.

  وی با اشاره به این که پیشکسوتان گنجینه تمام ناشدنی هستند که باید از وجود مبارک آنها استفاده کرد افزود:به یاری خدا درصدد هستیم هر ساله همزمان با میلاد حضرت امام رضا(ع) مراسم تجلیل از پیشکسوتان فوتبال محمودآباد برگزار شود.

  خسروی ادامه داد: برگزاری بازی نمادین تیم‌های مدارس فوتبال زیر ۱۰سال، حرکات نمایشی پا به توپ فوتبالیست ها و بازی نمادین فوتبال پیشکسوتان دهه شصت از مهمترین برنامه‌های این مراسم بود.

  وی تاکید کرد: هیأت فوتبال محمودآباد در سال جاری برنامه‌های متعددی را برای پیشرفت و توسعه فوتبال شهرستان در دست اجرا دارد که مهترین این برنامه در ماه جاری می‌توان به برگزاری فستیوال بزرگ مدارس فوتبال و همچنین تورنمنت چهار جانبه نونهالان اشاره کرد.

  در این مراسم با اهدای مدال به تمامی بازیکنان مدارس فوتبال و لوح سپاس از ۱۵۰ پیشکسوت فوتبال محمودآباد بعنوان قهرمانان و بزرگان ورزش این شهرستان تجلیل شد.

  برچسب ها :

  نظرات