آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ , Sunday 6 December 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 85744
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد عنوان کرد:

  فضای باز فعالیت تمامی جریان‌های سیاسی در دولت تدبیر و امید/ کارنامه قابل قبول دولت در شهرستان محمودآباد

  فرماندار محمودآباد گفت: مردم برای ما از جایگاه خاصی برخوردارند و به همه مدیران ادارات هم گفتم که در ارائه خدمت به مردم لحظه‌ای دریغ نکنند و خواسته قانونی و منطقی آنان بایستی پیگیری و اجرایی شود.

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور فرماندار شهرستان محمودآباد در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه به مناسبت هفته دولت اظهارکرد: همدلی و همکاری بین بزرگان شهرستان اعم از امامان جمعه و نماینده و شورای شهر و سایر دستگاه‌های اجرایی این فرصت را برای رشد و توسعه شهرستان به وجود آورده است.
  وی افزود: کارنامه دولت در شهرستان علیرغم محدودیت‌های اعتباری کارنامه قابل قبولی بوده که بنده امروز گوشه‌هایی از این خدمات را به اطلاع شما نمازگزاران عزیز می‌رسانم ولی تا رسیدن به وضعیت مطلوب فاصله داریم و بایستی تلاش مضاعف شود تا شاخصه‌های اقتصادی،عمرانی،اجتماعی و فرهنگی رشد یابد.
  یوسف‌پور خاطرنشان کرد: مردم برای ما از جایگاه خاصی برخوردارند و به همه مدیران ادارات هم گفتم که در ارائه خدمت به مردم لحظه‌ای دریغ نکنند و خواسته قانونی و منطقی آنان بایستی پیگیری و اجرایی شود.
  فرماندار محمودآباد درباره ویژگی شهیدان رجایی و باهنربیان کرد: این شهیدان والامقام تلاش چشمگیری برای کار مردم داشته و خستگی ناپذیر بودند و در زندگی خود ساده زیستی را سرلوحه قرار داده و همچنین اهل گفت‌وگو و تعامل با دگراندیشان و مخالفان نظام مثل کمونیست‌ها بودند که بعضی از آنها را هم مسلمان کردند و نگاه آنان به طبقه محروم جامعه بود و خودشان را وقف انقلاب کرده بودند.
  این مسوول درباره اهمیت انتخابات در ایران، گفت: انتخابات یکی از نعمت‌های بزرگی بود که به انسان‌ها داده شده تا سرنوشت خوشان را تعیین کنند و انتخابات کشور و نظام را بیمه می‌کند و موجب امنیت پایدار و اقتدار ملی و جهانی شده که مشروعیت و مقبولیت نظام را افزایش می‌دهد.
  یوسف‌پور در خصوص شوراها اظهارکرد: شوراها باید به اعتماد مردم پاسخ دهند و نباید این سرمایه بزرگ همانا اعتماد مردمی را از دست بدهند و کار و تلاش و اندیشه خدمت را سرلوحه کار خودشان قرار دهند.
  وی افزود: تک روی و مادی‌گرایی و نفع خودشان را در مقابل مردم دیدن و اختلاف اندازی و باند بازی و مانور قدرت فردی را از آسیب‌های کار شورا دانست و برنامه محوری و عملگرایی و دوری از شعارزدگی و استفاده از خرد جمعی به همراه انتخاب شهردار شایسته با همدلی و همکاری و خلاقیت را اصول کاری شورای شهر خوب بیان کردند.
  فرماندار محمودآباد درباره دستاوردهای کلان دولت عنوان کرد: یکی برجام بود که دیپلمات‌های ما ۱۸ ماه نفس گیر با کشورهای برتر و ابرقدرت دنیا به تبادل نظر و گفت‌وگو پرداختند و دیگری کاهش هزینه‌های درمانی و ایجاد پوشش بیمه‌ای در حوزه سلامت و بهداشت بود.
  این مسوول یادآورشد: رشد اقتصادی کشور منفی ۸/۶ بوده که هم اکنون به رشد ۷ درصدی رسیدیم و از تورم ۴۰ درصدی به تورم زیر ۱۰ رسیدیم و از دیگر دستاوردهای اقتصادی دولت کنترل نوسانات نرخ ارز و سکه و مثبت شدن تراز تجاری بعد از ۶ سال و تعامل با دنیا و بانک‌های بین المللی بود.
  یوسف‌پور درباره دستاورد بعدی دولت که همانا امنیت پایدار بود خاطرنشان کرد: در این دولت فضا برای فعالیت همه جریان‌ها و گروه‌های سیاسی فعال و قانونمند داخل نظام فراهم شد و هنر این دولت بکارگیری جریان‌های معتدل،اصول‌گرا و اصلاح طلب در بدنه قدرت بود و در عرصه توسعه اقتصادی شرایط برای همه جریان‌ها و گروه‌ها فراهم شده و اصلا در بستر توسعه تفکر معنایی ندارد.
  فرماندار محمودآباد درپایان گفت: دولت در این چهارسال در شهرستان خدمات زیادی را در امور زیربنایی و توسعه‌ای و ایجاد اشتغال و فعالیت دستگاه‌های خدمات رسان انجام داده و با ارائه آمار و ارقام به برنامه‌ها و پروژه‌های اجرا شده و در دست اجرا برای نمازگزاران پرداخت و عنوان کرد در این چهار سال ۷۴۵ پروژه در بخش مرکزی و سرخ رود با اعتباری بالغ بر ۴۸۰ میلیارد ریال اجرا گردید.

  برچسب ها :

  نظرات