آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8567
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  نصرتی:برخی حرکات تیم نفت در آسیا به ضررشان خواهد بود

  آوای شمال/ محمد نصرتی درخصوص تساوی یک بر یک پیکان مقابل نفت اظهار داشت: فکر می کنم بازی خوبی برگزار شد. در وهله اول برای نفت در رقابت‌های آسیایی آرزوی موفقیت می‌کنم. در نیمه اول کنترل بازی در اختیار ما بود اما در دقایق پایانی روی یک ضربه ایستگاهی که به نظر من روی بازیکن […]

  آوای شمال/ محمد نصرتی درخصوص تساوی یک بر یک پیکان مقابل نفت اظهار داشت: فکر می کنم بازی خوبی برگزار شد. در وهله اول برای نفت در رقابت‌های آسیایی آرزوی موفقیت می‌کنم. در نیمه اول کنترل بازی در اختیار ما بود اما در دقایق پایانی روی یک ضربه ایستگاهی که به نظر من روی بازیکن ما خطا صورت گرفت نفت به گل رسید. پس از آن ما به دلیل اینکه در بازی‌های گذشته هم داوری به ضررمان بوده است، از لحاظ روحی و روانی به هم ریختیم و عصبی شدیم.

  وی در مورد اینکه منصور قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت اعلام کرده «شاید تاکتیک منصوریان بوده که با تیم اصلی بازی نکنیم» تصریح کرد: تیم اصلی نفت چه بازیکنانی هستند؟! بیرانوند، غلامرضا رضایی، پورعلی‌گنجی این بازیکنان ترکیب اصلی نفت نیستند؟ ایمان مبعلی مصدوم بوده که در این بازی هم البته بازی کرد. تنها بازیکنی که در ترکیب نفت حضور نداشت پادوانی بود. در بازی سپاهان که ۵-۶ بازیکن آنها نبودند ترکیب‌شان چگونه بوده است؟! این صحبت‌ها خوب نیست که آقای قنبرزاده اعلام می‌کنند. اینها را می‌گویندکه تیم ما را تضعیف کنند؟!

  مدافع پیکان در خصوص اینکه هر دو سرمربی به قضاوت داور معترض بودند، گفت: زمانی که به داور اعتراضات زیادی انجام می‌شود طبیعتا صعودهای او زیاد قابل دفاع نیستند. من فیلم بازی را ندیدم که بخواهم در مورد صحنه‌های داوری صحبت کنم. در جریان بازی هم متوجه یکسری مسائل نمی‌شویم. باید فیلم بازی را ببینیم تا در مورد آن صحبت کنیم. اما در مورد گلی که نفت به ثمر رساند و داور مردود اعلام کرد، داور درست یا غلط تصمیم گرفت نکته قابل تأمل این بود که همه نیمکت‌نشیان نفت به سمت کمک‌داور دویدند و این موضوع خوب نیست. آنها می‌خواهند در آسیا بازی کنند و این مسائل به ضرر آنها تمام می شود.

  نصرتی در خصوص وقفه‌ای که بار دیگر برای تیم پیکان به وجود می‌آید و آنها باید ۱۷ اسفند مقابل فولاد قرار بگیرند، گفت: این وقفه‌ها به نفع ما نیست. در هفته اخیر دو بازی سنگین داشتیم. در ۱۲ روز ۴ بازی با تیم‌های مدعی انجام دادیم که فشار زیادی روی ما آورد حتی خود من هم آسیب دیده بودم و از ناحیه دنده دچار درد بودم. حتی نفس‌کشیدن هم در برایم در برخی مواقع دشوار شده بود. اگر زمان کافی را داشتیم قطعا شرایط‌مان بهتر می‌شد. در جریان بازی روز گذشته هم در صحنه‌ای هنگامی که من برای سر زدن پریده بودم بازیکن حریف با سر به گوشم زد که برای ۱۰-۱۵ ثانیه چیزی متوجه نشدم و هم اکنون هم ورم کرده است. شب گذشته به خاطر این مصدومیت و همچنین درد از ناحیه دنده نتوانستم بخوابم. به هر حال امیدوارم این وقفه‌ها به سود ما شود و بتوانیم از آن استفاده کنیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات