آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ , Saturday 28 November 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 85627
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد مطرح کرد:

  افتتاح ۴۶ پروژه محمودآباد در هفته دولت

  فرماندار محمودآباد گفت: 46 طرح و پروژه در هفته دولت با اعتبار بیش از 37 میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح می‌شود.

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور امروز در دیدار مدیران ادارات شهرستان به مناسبت آغاز هفته دولت با امام جمعه محمودآباد اظهار کرد: امسال در هفته دولت ۴۶ پروژه برای افتتاح داریم که بیش از ۳۷ میلیارد تومان برای این پروژه‌ها با حضور بخش خصوصی در سطح شهرستان هزینه شد.

  وی افزود: در تمامی سر فصل‌ها اعم از زیر ساختی، عمرانی، بهداشتی کشاورزی و دیگر پروژه‌ها اعتبارات توزیع شده که هفت پروژه در بخش راه با اعتبار ۲۵ میلیون و ۴۵۰ هزار ریال و چهار پروژه در بخش اصلاح توزیع شبکه برق شهری با اعتبار ۷ هزار و ۲۲۲ میلیون ریال داشته‌ایم.

  فرماندار محمودآباد افتتاح  مهم‌ترین پروژه عمرانی را سطح شهرستان در حوزه  بهسازی روستاها و آب شرب در بخش سرخ رود دانست و بیان کرد: هشت پروژه در بخش بهسازی روستایی با اعتبار ۳۸ میلیون و ۶۳۶ هزار ریال و یک پروژه در بخش آب شرب بخش سرخ رود با اعتبار ۶ میلیون ریال افتتاح می‌شود.

  این مسؤول تصریح کرد: در بحث شهرستانی تمام تلاش‌مان این بوده تا در راستای سیاست‌های دولت و نظام و خدمت‌گزاری بی‌منت به مردم قدم برداریم و با توجه به محدودیت‌های موجود در سطح شهرستان اقدامات خوبی صورت گرفته حتی در بخش فرهنگی و گردشگری نیز ما با ۶ پروژه با اعتبار ۲۱۰ میلیون و ۴۵۰هزار ریال توزیع اعتبار در این بخش کردیم.

  یوسف‌پور خاطرنشان کرد: تمامی شاخص‌ها برای ما دارای اهمیت بوده و در جهت توسعه و ارتقای شهرمان می‌کوشیم که در این راستا افتتاح دو پروژه در بخش آموزشی با اعتبار ۹۰۰ میلیون ریال، دو پروژه در بخش بهداشتی با اعتبار ۴ هزار و ۷۰۰ میلیون ریال، پنج پروژه ورزشی با اعتبار ۲ میلیون و۶۵۷ میلیون ریال، در بخش کشاورزی چهار پروژه با اعتبار یک میلیون و ۵۲۱هزار ریال و در بخش اداری چهار پروژه با اعتبار ۵ هزار و ۷۰۰ میلیون ریال را داریم.

  وی در پایان گفت:در ادامه هفته دولت افتتاح سه طرح و پروژه در بخش صنعتی با اعتبار ۷۲ میلیون و ۶۴۱ هزار ریال در سطح شهرستان را به بهره‌برداری می‌رسد.

  برچسب ها :

  نظرات