آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 15 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8558
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  خلق حماسه ۲۲ بهمن گزینه های روی میز دشمن را بر زمین ریخت

  آوای شمال/ نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت خلق حماسه ۲۲ بهمن از سوی مردم استان اصفهان پیامی را به شرح زیر صادر کرد: دیروز میهن اسلامیمان حال و هوای دیگری داشت. درود و رحمت خدا بر شما باد که با حضور پر رنگ خود آغاز سی و هفتمین بهار آزادی را به حماسه […]

  آوای شمال/ نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت خلق حماسه ۲۲ بهمن از سوی مردم استان اصفهان پیامی را به شرح زیر صادر کرد:

  دیروز میهن اسلامیمان حال و هوای دیگری داشت. درود و رحمت خدا بر شما باد که با حضور پر رنگ خود آغاز سی و هفتمین بهار آزادی را به حماسه ای بزرگ تبدیل و بد خواهان نظام اسلامی را مأیوس کردید.

  در بخشی از این پیام آمده است: خلق این حماسه نه تنها گزینه های روی میز دشمن را بر زمین ریخت بلکه گزینه های روی میز خود که همان لبیک به ندای رهبر ، سی و هفتمین بهار آزادی ، غیرت و ایستادگی است را به دشمنان و تمام دنیا نشان داد.

  وی در این پیام خاطر نشان کرده است: دشمنان نظام اسلامی همیشه از طریق زبان و رسانه اقدام به فرافکنی ، منفی بافی و تهدید می کنند و با ابزار تحریم ابراز وجود می کنند اما ملت فهیم و با بصیرت ایران اسلامی به صورت عملی با حضور حماسی خود و مشتهای گره کرده خود و با حلقوم و جان خود پیام خود و پیشتیبانی خود از نظام اسلامی را به دنیا مخابره می کنند.

  امام جمعه اصفهان در پیام خود افزود: پس کور باد چشمانی که عظمت حضور میلیونی مردم خداجوی ایران را نمی بینند و دستان مسئولان نظام اسلامی را که لشکری متشکل از میلیونها انسان نجیب و شهید پرور پشتیبانی می کنند را خالی میپندارند.

  نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در ادامه این پیام آورده است: بی شک حرکت دیروز مردم که همراه با غیرت و مردانگی ، عشق و وفا ، آگاهی و شعور و عزت همراه بود حقیقت ناب انقلاب اسلامی و اندیشه های سیاسی و دینی امام خمینی (ره) را درخشان تر از هر زمان دیگر کرد و موجب یأس و ناامیدی دشمنان نظام و انقلاب شد.

  وی در پایان این پیام خاطر نشان کرده است: خداوند بزرگ را به خاطر داشتن مردمی که برای اسلام و انقلاب و نظام آبرو می آفرینند شکر می کنیم و سربلندی همه مردم ایران و نظام اسلامی را خواستارم.

  برچسب ها :

  نظرات