آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ , Saturday 24 October 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 85537
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی شد/ کوچ «کیشی‌ها» به «آزادی» در راه است؟

  طی حکمی از سوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، محمد محب‌خدایی به‌عنوان معاون گردشگری سازمان منصوب شد.

  آوای شمال/ علی اصغر مونسان در حکمی محمد محب‌خدایی را به‌عنوان معاون گردشگری این سازمان منصوب کرد.

  در متن این حکم آمده است:

  «نظر به تعهد، تخصص، تجربه و شایستگی به موجب این حکم به‌عنوان «معاون گردشگری» سازمان منصوب می‌شوید.

  سیاست‌گذاری علمی جهت فعال‌سازی کلیه ظرفیت‌های ملی، ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی در جهت سند راهبردی توسعه گردشگری کشور با رویکرد استفاده حداکثری از بخش خصوصی، توسعه بازار گردشگری در بعد داخلی و بین‌المللی با نگاه آینده‌نگرانه، ایجاد فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی، واگذاری تصدی‌گری‌های حوزه گردشگری به بخش غیردولتی، تسهیل فضای کسب‌وکار، به‌کارگیری سیستم‌های نوین آماری و تقویت سامانه‌های گردشگری الکترونیک، از شاخصه‌های مهمی است که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی دقیق و سامان‌دهی مناسب و بهره‌گیری از توان تخصصی کارشناسان، فعالان بخش خصوصی، صاحب‌نظران و تعامل با سایر حوزه‌ها در راستای تحقق اهداف و مأموریت‌های سازمان اهتمام شایسته به‌عمل آید.

  توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.»

  این حکم روز گذشته و با فاصله کمی از مراسم معارفه توسط مونسان صادر شده است. این در حالی است که رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی در مراسم معارفه خود اعلام کرد تیمی ندارم و با تیمی نیامده‌ام.

  محب خدایی پیش از این همکار مونسان در منطقه آزاد کیش و معاون گردشگری این منطقه بوده است.

  پس از انتصاب مونسان به ریاست سازمان میراث فرهنگی در هفته گذشته، محب خدایی رفت و آمدهایی به معاونت گردشگری واقع در تقاطع رودکی داشته و جلساتی را با مدیران این معاونت داشته است.

  همچنین بنابر اخبار شنیده شده قرار است برخی از همکاران دیگر مونسان در منطقه آزاد کیش، بر کرسی‌های مدیریتی در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تکیه زنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات