آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ , Thursday 26 November 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 85481
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  منصوریان: از وقتی من آمدم، حواشی استقلال ۱۰۰ برابر شده است/به تیمی که ساخته ام، اعتقاد دارم

  سرمربی استقلال پس از جلسه هیئت مدیره این باشگاه گفت: استقلال همیشه حواشی زیادی داشته اما از زمان آمدن من این حواشی بیشتر شده است.

  آوای شمال/ علیرضا منصوریان بعد از جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت :در جلسه امروز در مورد برخى مشکلات که وجود داشت صحبت هاى لازم را انجام دادیم و همچنین در مورد اینکه داخل تیم مان چه اتفاقاتی رخ مى دهد و حواشی اطراف تیم جلسه خیلی خوبی داشتیم.

  او ادامه داد :ایده ها و نظرات ما و اعضاى هیئت مدیره بسیار نزدیک بود. از طرفى در جلسه هیئت مدیره قرار شد به دلیل اینکه هنوز منابع مالی تامین نشده است اعضای هیئت مدیره و مدیران باشگاه با توجه به اینکه امروز قرارداد اسپانسری امضا کردند کمک های مالی انجام بدهند.

  منصوریان بیان کرد :از اعضای هیئت مدیره تشکرمی کنم که چراکه آنها اعلام آمادگی کردند، هر کمکی لازم باشد و در مواردی که از داخل به ما آسیب بزند به کمک ما بیایند. برخلاف سال گذشته احساس کردم اعضاى هیئت مدیره قصد دارند مشکلات را حل کنند و از بازیکنان و کادرفنی شان حمایت کنند تا شرایطمان رو به بهبود و صعود باشد و به آن شرایط آرمانی که می خواهیم برسیم.

  سرمربى تیم فوتبال استقلال افزود :هیچ صحبتی در مورد تقویت کادرفنی نبود صورت نگرفت چراکه من دو تا از سرمربی های خودم در کادرفنی حضور دارند و مک درموت نیز به تازگى به ما اضافه شده است.

  او بیان کرد :ما گزارش کامل عملکرد روزانه کادرفنی و سعی و تلاش های آنها را در اختیار مدیرعامل قرار می دهیم. همچنین از اعضای هئت مدیره نیز تشکر می کنم که دغدغه و نگرانی شان با من یکی بود. از نظر مالی مشکلاتى را داشتیم که اعضای هیئت مدیره براى کمک اعلام آمادگی کامل کردند. براى رسیدم به أهداف بلند مدت باید بازیکنان و کادرفنی با اعضای هیئت مدیره یکی باشند. اگر این اتفاق بیفتد با آرامش خیال بهتری کارمان را انجام می دهیم.

  منصوریان درباره نتایج ضعیف استقلال در هفته های ابتدایی ۲ فصل اخیر کفت: در دو فصل گذشته شرایط متفاوتی داشتیم. در دو فصل گذشته دو شرایط متفاوت را تجربه کردیم. فصل گذشته برای تقویت تیم مان ۶ بازیکن را تغییر دادیم و با قراردادهای بلند مدت چند جوان آوردیم.

  او افزود: روندی که من پیش‌بینی کردم در ۲ بازی ابتدایی این فصل اتفاق نیفتاد. در بازی با صنعت نفت چنین مسائلی پیش آمد و فکر می کنم در کمترین حالت باید از دو بازی ۶ امتیاز یا دست کم ۴ امتیاز می گرفتیم. با توجه به شرایط تیم و تمرینات، مطمئنم به آن چیزی که می خواهیم می رسیم.

  سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: امیدوارم رقیبان در هفته های آتی امتیاز بدهند. با توجه به اینکه آن ها را زیرنظر دارم، می دانم قطعا امتیاز از دست خواهند داد. امیدوارم امتیازهایی که ابتدای فصل از دست داده ایم را در ادامه جبران کنیم. روند بازی هایمان را تغییر داده ایم و می دانیم به اهدافمان می رسیم.

  منصوریان درباره تغییرات متوالی در ترکیب استقلال گفت: برای صدمین بار اعلام می کنم که لیگ فرسایشی است و در دی ماه نمی توانیم به جوانمان بازی بدهیم. تا آن زمان هر چه برای جوان ها بکاریم، کافی است و پس از آن باید درو کنیم. نمی توانیم لیگ را با ۱۱ نفر شروع و با ۱۱ بازیکن تمام کنیم. دی، بهمن و اسفند سختی پیش رو داریم و باید هر چهار روز یک بار بازی کنیم. بنابراین نمی توان روی ۱۱ بازیکن سرمایه گذاری کرد.

  او ادامه داد: نگاهم بلند مدت است و در این میان هر بازیکنی خوب باشد استفاده می کنیم. اسکلت ما حفظ می شود. ۵ نفر در تیم ما اسکلت اصلی تیم ما هستند و باید حفظ شوند. سال گذشته به پادوانی، رابسون، مهدی رحمتی، امید ابراهیمی و کاوه رضایی فشار زیادی وارد شد. در این فصل هم دروازه بان، یک دفاع مرکزی، یک هافبک دفاعی، یک هافبک نفوذی و یک مهاجم اسکلت اصلی استقلال را تشکیل می دهند. تمام تغییرات ما مثبت بوده است. مجتبی حقدوست به ما اضافه می شد مشکلی نداشتیم. نورافکن و برزای هم اضافه شدند. برخی مربیان فقط به استفاده از ۱۱ نفر بازیکن اعتقاد دارند که این امر سبب می شود در بهمن و دی به تیمشان فشار بیاید. با روش فعلی چند سال جلو رفتم و در کورس قهرمانی بودم.

   

  منصوریان افزود: در جلسه ای که من امروز بودم هرگز چنین بحثی مطرح نشد. همه متوفق القول بنایشان حمایت از کادرفنی است که در اختیار دارند. از اعتمادی که آنها به من کرده اند تشکر می کنم و من هم به آنها گفتم که یک جواب خوب به اعتماد آنها می دهم. حواشی اطراف استقلال همیشه هست اما حواشی از زمانی که من آمده ام اگر ۱۰ برابر بوده شده صدبرابر. ما پیشکسوتانی داریم که ۳۵ سال نبودند اما تا من آمدند همه آنها حضور دارند و همه اظهارنظر می کنند. فکر می کنم فصل پیش تا پایان فصل ۵۰۰، ۶۰۰ مصاحبه علیه من انجام شد و اگر اشتباه نکنم حدود ۱۵۰ مصاحبه در مورد من شده است. ما نمی توانیم وقت و تمرکزمان را برای اظهارنظر آن دسته از پیشکسوتانی بگذاریم که شاید از روی علاقه ضربه‌هایی به ما بزنند. مستقیم و مستحکم می رویم و هر سال هم وقتی به هفته های پایانی می رسیم به آن هدفی که در ذهنمان ترسیم کرده ایم می رسیم. چه زمانی که در تیم امید بودم و چه زمانی که در استقلال بودم همیشه همین راه را رفته ام. یکی از معدود جلسات هیات مدیره بود که خیلی خوب بود و من احساس امنیت کردم. من در این مدت خیلی در رسانه و فضای مجازی نیستند اما هستند کسانی که به من می گویند چه کسی مصاحبه مثبت و منفی کرده است و مطمئن باشید هر دو طرف نامشان یادداشت می شود تا ما حداقل دوست و دشمن خود را بشناسیم.

  من مصاحبه آقای مرفاوی را نخوانده ام و نمی دانم چه ادبیاتی را هم عوض کنند. من چه زمانی گفته ام استقلال تا ۱۴۰۲ نتیجه می گیرد؟ من گفتم تا ۱۴۰۲ بازیکن و سرمایه داریم. اگر با شما خبرنگاران صحبت نکنم گله می کنید که بی احترامی کرده ام اگر هم صحبت کنم که از تمام صحبت هایم نقد جدید می کنند. این همه مربی در استقلال کار کرده است، شاید شرایط سنی کم من اینقدر همه را حساس کرده است. پیشرفت خیلی ها را نمی توانیم قبول کنیم. علیرضا منصوریان در این سن کم به نقطه ای رسیده که شاید خیلی ها دیرتر به آن رسیده اند. من همیشه اگر کسی موفق می شود می گویم شما نگاه کنید که در هفته اخیر چند مصاحبه علیه من انجام شده است. یکسری از رسانه ها که هرکسی که بوده را پیدا کرده اند و با او مصاحبه کرده اند تا علیه من صحبت کنند. نکته جالب این است که یک رسانه خاص عکس من با رئیس جمهور می گذارد و می گویند رئیس جمهور باخت. بعضی قسمت ها دیگر بحث کمک کردن نیست و بحث غرض ورزی است. من وقتی مجموعه خبرنگاران را می بینم احترام حکم می کند که با آنها صحبت کنم. فضایی که علیه من درست کرده اند و هر روز می گردند و یک پیشکسوت پیدا می کنند که علیه من مصاحبه کند را نمی دانم در موردش چه باید بگویم. پیشکسوتی علیه من مصاحبه کرده که من ۳۵ سال بود اصلا از ایشان خبری نداشته ام. من ناراحت نیستم و به کارم اعتقاد دارم و محکم می روم. ما روزی ۷ تا ۸ ساعت وقت می گذاریم و کاری علمی انجام می دهیم. آقای بهتاش فریبا شاهد هستند که ما ۹ صبح وارد جلسه شدیم و ۶ بعدازظهر بیرون آمدیم. وقتی این کارهای ما به تمسخر گرفته می شود ما عزم خودمان را صدچندان می کنیم تا جواب همه را بدهیم. من آخر این فرهنگ توهین به مربی جوان را عوض می کنم. به دوستان جوانم که علیه من مصاحبه می کنند یک پیشنهاد می دهم؛ اگر علی منصوریان در استقلال بسوزد کار شما هم خراب می شود. شما باید خوشحال بشوید من نتیجه بگیرم که جاده ای که من صاف کرده ام، آسفالت شود و شما در آن گام بردارید. بدون آنکه بدانند ما روزانه چکارهایی انجام می دهیم علیه ما مصاحبه می کنند. رسانه های علیه علیرضا منصوریان هم که زیاد است.

  برچسب ها :

  نظرات