آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8536
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  سخنان اخیر رهبری پاسخ خوبی بودی برای سخنان جان کری / رهبری نقشه راه را به تیم مذاکره کننده نشان داد

  آوای شمال/ حسین کنعانی مقدم دبیر کل حزب سبز در گفت گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص روند مذاکرات هسته ای و فرمایشات رهبری در این باره اظهار داشت: همان طور که رهبری یک نقشه راهی را برای بحث انرژی هسته ای تعریف کردند باید گفت ختم کلامی بود برای مذاکراتی که تا […]

  آوای شمال/ حسین کنعانی مقدم دبیر کل حزب سبز در گفت گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص روند مذاکرات هسته ای و فرمایشات رهبری در این باره اظهار داشت: همان طور که رهبری یک نقشه راهی را برای بحث انرژی هسته ای تعریف کردند باید گفت ختم کلامی بود برای مذاکراتی که تا الان انجام شده است.

  وی افزود: ایشان علاوه بر این که دست تیم مذاکره هسته ای را باز گذاشتند و همین که می توانند دریک جلسه  درباره کلیات و جزئیات به توافق برسند این بسیار مهم است برای تیم مذاکره کننده ما.

  دبیر کل حزب سبز تصریح کرد: سخنان اخیر رهبر انقلاب پاسخ خوبی بودی به جان کری که گفته بود ما در کلیات به توافق می رسیم و درباره جزئیات مذاکره خواهیم کرد.

   کنعانی مقدم  خاطر نشان کرد: نباید به آمریکاییها اعتماد کرد همیشه طرف آمریکایی در مذاکرات هسته ای دنبال دبه کردن هستند،رهبری به آمریکایی ها گوشزد کرد که اگر مذاکرات به تحریم و تحقیر منجر شود ما دست همکاری و تعامل به سمت آنها دراز نخواهیم کرد که قطعا این کار غربی ها نشان دهنده یک نوع نفاق سیاسی است.

  وی تاکید کرد: خطوطی که رهبری در سخنانشان مطرح کردند عملا تکلیف تیم مذاکره کننده هسته ای را مشخص کرد طبق گفته ایشان  باید به تیم مذاکره کننده هسته ای گفت که توافقی باید صورت بگیرد که در آن تمام خواسته ای ما برآورده شود که قطعا همه از این توافق راضی هستند.

  دبیر کل حزب سبز افزود: به نظر بنده با فرمایشاتی که رهبری انجام دادند جلوی زیادی خواهی های غربی ها گرفته شد، اگر ما نقشه راه رهبری را دنبال کنیم می توانیم در مذاکرات به توافقات خوبی دست پیدا کنیم.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا این حق مردم نیست که از روند مذاکرات با خبر باشند تصریح کرد: این طبیعی است که مردم هم باید از روند مذاکرات با خبر باشند ولی تا زمانی که رهبری در جریان جزئیات مذاکرات هسته ای باشند یعنی عملا ایشان مردم را با سخنانشان در روند مذاکرات قرار می دهند.

  کنعانی مقدم در پایان تاکید کرد: انشاالله در راهپیمایی ۲۲ بهمن همان طور که رهبری هم به آن اشاره کردند مردم ما حضور پیدا کردند تا غربی ها ببینند که این مردم پشت  انقلاب اسلامی هستند.

  برچسب ها :

  نظرات